Aktualności:

Ostatnie pożegnanie Pani Profesor Marii Macko

Tuż po radosnych świętach Bożego Narodzenia ogromnie zasmuciła nas wiadomość o śmierci Pani Profesor Marii Macko, emerytowanej i długoletniej nauczycielce biologii w naszej szkole. Pani Maria była nauczycielem o ogromnej pasji do nauczanego przedmiotu i zarażała nią kolejne pokolenia uczniów ...
czytaj całość
/

Świąteczne Życzenia

Czas przed Bożym Narodzeniem jest zazwyczaj napięty. Każdy chce aby jego święta były idealne i dopięte na ostatni guzik. Jednak my pragniemy życzyć naszym uczniom, dyrekcji, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi, przede wszystkim spokoju i prawdziwości. Niech ten ...
czytaj całość
/

II LO laureatem konkursu „Solidarna Szkoła”

Fundacja Świętego Mikołaja wyłoniła zwycięzców konkursu „Solidarna Szkoła 2022”. W trakcie uroczystej gali, zorganizowanej w Pałacu w Wilanowie w grudniu br., zostało nagrodzonych 12 szkół, które w ogólnopolskiej skali wyróżniły się swoim zaangażowaniem w zbieranie funduszy na stypendia dla utalentowanych ...
czytaj całość
/

Święty Mikołaj w II LO

7 grudnia 2022 r. Samorząd Uczniowski zaprosił do naszej szkoły specjalnego gościa! Święty Mikołaj wraz z pomocnikami mógł spędzić tylko chwilę w każdej z klas, nie mniej jednak uczniowie zdążyli poczęstować się słodkim upominkiem ...
czytaj całość
/

Dyskoteka Szkolna

W dniu 24 listopada 2022 roku odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas 1. i 2. naszej szkoły zorganizowana przez Samorząd Uczniowski II LO. Trzeba przyznać, że wszyscy uczestnicy popisali się ogromną kreatywnością przygotowując oryginalne przebrania specjalnie na tę okazję ...
czytaj całość
/

Spotkanie autorskie w II LO

W dniu 8 listopada 2022 r. Biblioteka Szkolna w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zorganizowała spotkanie autorskie z Panem Andrzejem Romaniakiem. Właśnie ukazał się IV tom publikacji "Sanok. Fotografie archiwalne", którego Pan Andrzej Romaniak jest autorem. Dzięki uprzejmości Muzeum Historycznego ...
czytaj całość
/

Wręczenie nagród zwycięzcom KONKURSU MITOLOGICZNEGO DLA UCZNIÓW KLAS 1

W piątek 28 października odbył się konkurs organizowany przez mgr Zofię Rokitę i mgr Julitę Kołodziejczyk. Wzięło w nim udział 23 przedstawicieli klas pierwszych.8 listopada miało miejsce wręczenie nagród książkowych dla zwycięzców tego konkursu. Warto wspomnieć, że nagrody książkowe zakupione ...
czytaj całość
/

Akademia z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 10 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji 11 listopada - święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na początku uroczystości został wprowadzony sztandar szkoły, po czym dumnie odśpiewaliśmy hymn kraju - Mazurek Dąbrowskiego. Następnie zabrał głos Dyrektor szkoły - ...
czytaj całość
/

Czy warto zostać naukowcem ?

3 listopada reprezentacja uczniów II LO z fakultetu biologiczno-chemicznego pod opieką Pani Pedagog Małgorzaty Heichel i p. Krystyny Witowicz miała okazję spotkać się w SP w Zagórzu z wybitnymi przedstawicielami nauki polskiej: Panią prof. Agnieszką Dobrzyń, dyrektorem Instytutu Nenckiego w ...
czytaj całość
/

Szkoła pamięta 2022

28 października 2022 r klasy 1F i 4ES pod opieką profesorki E. Małek i A. Grzebieniak, wybrały się na Sanocki Cmentarz by w ramach projektu MEN "Szkoła pamięta 2022" ale także podtrzymując szkolną tradycję odwiedzić groby zmarłych związanych z naszym ...
czytaj całość
/

Osiągnięcia:

 1,398 wszystkich odwiedzin,  457 odwiedzin dzisiaj

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 6 stycznia 2023