Aktualności:

Pożegnanie Absolwentów II LO

W dniu 26 kwietnia miała miejsce uroczystość pożegnania klas maturalnych w naszej szkole. Najpierw odbyła się msza św. w intencji wszystkich Absolwentów a następnie wszyscy uczniowie, wychowawcy i zaproszeni goście przeszło do Sanockiego Domu Kultury, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia ...
/

Kolejny awans Michała do finału centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

     W dniu 13 kwietnia 2024 r. w auli  Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie odbył się finał wojewódzki XXXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej dla uczniów szkół średnich województwa podkarpackiego. II LO w Sanoku reprezentowało  aż trzech uczniów: Maria Górniak i Zuzanna ...
/

Nasza Konstancja w „Mam Talent”

Po dziewięciu latach przerwy, Konstancja, młoda uczennica drugiej klasy liceum, powraca na scenę programu "Mam Talent!", gotowa ponownie zachwycić widzów swoim niezwykłym talentem! Jak poradzi sobie w 15. edycji show? Więcej już 23 marca na antenie TVN!"Mam Talent!" - kim ...
/

„Lalka” odczarowana 😊

Kolejny wyjazd do teatru okazał się bardzo udany. XIX-wieczna licealna lektura na deskach teatru ożyła wciąż aktualnymi, zmieniającymi się jak w kalejdoskopie tematami. Niespełniona, tragiczna miłość Wokulskiego do Izabeli, zdrada, granice sumienia i cena życiowego sukcesu w nowoczesnej, musicalowej interpretacji ...
/

Gratulacje i powód do dumy!

Gratulacje i powód do dumyW dniach 5-7 kwietnia odbył się w gościnnych salach Uniwersytetu im. AdamaMickiewicza w Poznaniu finał 47 Olimpiady Języka Niemieckiego, do któregozakwalifikowała się po etapie szkolnym i okręgowym uczennica klasy 3aWiktoria Szatkowska.Po etapie pisemnym 5 kwietnia czekał ...
/

Rafał Oleniacz w finale Olimpady Teologii Katolickiej

W dniach 4-6 kwietnia uczeń klasy 3a, Rafał Oleniacz, wziął udział w finale XXXIV Olimpiady Teologii Katolickiej. Ogólnopolski finał odbył się w Radomiu. Wzięło w nim udział 120 uczniów szkół średnich z całej Polski. Rafał dzielnie reprezentował naszą szkołę i ...
/

Wesołych Świąt!

Wesołej Wielkanocy! Oby była pełna zdrowia, szczęścia i odpoczynku od codziennych obowiązków. Życzymy Wszystkim, aby mogli cieszyć się każdą chwilą i znaleźć czas na to, co naprawdę ważne. Redakcja ...
/

UWAGA!

W dniu 29 marca i 2 kwietnia sekretariat szkoły będzie nieczynny ...
/

Dzień Otwarty w II LO w Sanoku

W środę, 20 marca, odbyło się w naszym liceum dość niezwykłe zebranie rodziców. Po tradycyjnej wywiadówce w zespołach klasowych, rodzice zostali zaproszeni na salę gimnastyczną, na występ zespołów muzycznych II LO. Pan Tomasz Przystasz pełnil rolę prezentera, wprowadził widzów/klimat muzyki ...
/

Konkurs w TG „Sokół” rozstrzygnięty.

20 marca w Domu Sokoła odbył konkurs pt. „Potop szwedzki 1655-1660 i obrona Jasnej Góry z ojcem Augustynem Kordeckim”. Wzięło w nim udział trzech reprezentantów naszej szkoły: Julia Żaczek, która zajęła I miejsce, Kacper Kozłowski, który uplasował się na II ...
/

Mistrz jest tylko jeden II LO w Sanoku!

W piątek 22 marca 2024r. w hali I LO w Sanoku odbył się finał wojewódzki Licealiady w unihokeju chłopców. Zawody otworzyli: pan Andrzej Chrobak członek Zarządu Powiatu Sanockiego i pan Jacek Bigus wiceprezes Podkarpackiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie. Zawodnicy ...
/

Zapraszamy na Koncert Wiosenny!

ak co roku zapraszamy dyrekcję, kadrę pedagogiczną oraz uczniów II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku na koncert organizowany przez profesora Przystasza. Zachęcamy również chętnych absolwentów szkół podstawowych do wysłuchania występów wychowanków naszej szkoły. Widowisko podzielone zostało na dwie ...
/

Etap szkolny Konkursu Turbolandeskunde

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się etap szkolny konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Turbolandeskunde. W tym roku trzeba było popisać się wiedzą o Szwajcarii. Do współzawodnicwa przystąpiło 5 trzyosobowych drużyn, których zadaniem było rozwiązanie testu wiedzy, który okazał ...
/

Sukces pływacki Dawida Michałka

12 marca 2024r. na krośnieńskim basenie odbyły się półfinały wojewodzkiej licealiady w pływaniu. Naszą szkołę reprezentował Dawid Michałek (2a) startując na dystansie 50m stylem klasycznym, w którym uplasował się na trzecim miejscu. W chwili obecnej czekamy na ogłoszenie wyników - ...
/

Konkurs Braci Grimm

W dniu 14. marca odbył się w Krośnie X Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego im. J.i W. Grimmów. Nasze liceum reprezentowali po rywalizacji na etapie szkolnym: Karolina Karczmarska 4b , Veronika Barna 4b, Karolina Łakoś 1b i Wadim Szczepański 1b. Czekamy ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023