Aktualności:

XXX Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”wykłady, widowiskowe pokazy chemiczne i koncert.

24.01.2024 r. uczniowie klas 3a i 3d II LO w Sanoku uczestniczyli w XXX Seminarium „Wybrane Problemy Chemii” zorganizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej. W ramach seminarium zaplanowano bardzo interesujące wykłady biologiczno-chemiczne, a po nich odbył się koncert Studenckiego Zespołu ...
/

Walentynki- edycja 2024

14 lutego w naszej szkole odbędzie się wręczenie Kartek Walentynkowych dla uczniów naszej szkoły. Pocztę Walentynkową zorganizował Samorząd Szkolny, a pudełko na Walentynki znajduje się w holu przy wejściu do szkoły. Jeśli ktoś jeszcze nie wrzucił tam swojej Kartki to ...
/

UWAGA!

Informujemy, że w dniach od 2.02 do 6.02 sekretariat szkoły będzie nieczynny ...
/

Sukcesy naszych uczniów na Olimpiadzie Teologii Katolickiej

W dniu 10 stycznia 2024 roku dwóch uczniów z naszej szkoły, Anna Kafara z klasy 2a i Rafał Oleniacz z klasy 3a wzięli udział w diecezjalnym etapie Olimpiady Teologii Katolickiej.Miło nam poinformować, że Anna Kafara zajęła miejsce 4, a Rafał ...
/

Wyjazd do teatru W. Siemaszkowej na musical wszechczasów „Skrzypek na dachu”!

19 I organizujemy wyjazd na musical "Skrzypek na dachu", koszt spektaklu - 45 zł, całkowity koszt wyjazdu zostanie obliczony w zależności od ilości osób jadących. Chętnych prosimy o zgłaszanie się i wpłacanie 45 zł do pani pedagog lub pani Kamili ...
/

U nas już świątecznie!

Dziś (21.12) w naszej szkole odbyły się Jasełka. Mogliśmy zobaczyć popis aktorski i muzyczny naszych utalentowanych uczniów, prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Jasełka zostały zorganizowane przez klasę 1b pod opieką p. Kafary-Bratkowskiej oraz szkolny chór, który prowadzi p. Grzebieniak. Wyszło ...
/

Zbiórka dla Polaków na Ukrainie

Komenda Hufca Ziemi Sanockiej przeprowadzi na terenie naszej szkoły w dniach od 12.12.2032 do 18.12.2023 zbiórkę pieniędzy i darów dla polskich podopiecznych Domu Miłosierdzia w Brzuchowicach k. Lwowa. Pudełko na dary zostanie ustawione w holu przy wejściu do szkoły, a ...
/

Światowy Dzień Wolontariatu

Tegoroczne obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w auli Uczelni Państowej w Sanoku poświęcone były śp. Czesławie Kurasz, byłej prezes Powiatowego Centrum Wolontariatu w Sanoku. Uroczystościom towarzyszyły piękne i wzruszające występy artystyczne. Galę poprowadził w profesjonalny sposób uczeń naszej szkoły Nikodem Czapla ...
/

O zimie po niemiecku

W ubiegłym tygodniu odbył się konkurs recytatorski w języku niemieckim pod tytułem "Am Anfang war die Poesie". Konkurs zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Języka Niemieckiego Oddział w Przemyślu, a odbył się on w II Liceum Ogólnokształcącym wPrzemyślu. Z naszej szkoły udział w ...
/

Otwarcie Mediateki w Sanoku

Uczniowie naszej szkoły Lena (4e) i Nikodem (2f) mieli okazję prowadzić dziś otwarcie Mediateka - Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności w Sanoku. Występ ich należy zaliczyć do bardzo udanych, co podkreślił również Pan Burmistrz Tomasz Matuszewski. Nikodem oraz Lena wykonali ...
/

Muzyka nasza i wasza

Wczoraj (27.11), w naszej szkole odbył się koncert. Nasi uczniowie mogli posłuchać utworów wykonywanych nie tylko przez uczniów, ale również nauczycieli naszej szkoły. Nie zabrakło również pokazów tanecznych. Podczas koncertu doświadczyliśmy także debiutanckich występów nowych zespołów. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, ...
/

Wyspiewany sukces Wiktorii Adamskiej

22 listopada w Państwowej Szkole Muzycznej odbył się III Wojewódzki Festiwal Utwórów Patriotycznych , zorganizowany przez Stowarzyszenie Pro Artis pod patronatem Posłów na Sejm Pana Piotra Uruskiego i Piotra Babinetza. W tym konkursie wzięła udział nasza uczennica Wiktoria Adamska z ...
/

Maria Stuart wg Juliusza Słowackiego

W tym tygodniu uczniowie klas 1 - 3 wzięli udział w wyjeździe teatralnym na spektakl „Maria Stuart” do teatru W. Siemaszkowej w Rzeszowie. Ten klasyczny dramat o ludzkich namiętnościach i machinie intryg wyreżyserowała Martyna Łyko, w główną postać kobiecą wcieliła ...
/

Wystawa Body Worlds

“Homo sum; humani nihil a me alienum” Terencjusz W dniu 23.10.2023r. klasy 3b i 3d pod opieką Pani Wioletty Bryndzy, Joanny Pastuszak i Pauliny Kilar odbyły wycieczkę do Katowic. Jej celem było obejrzenie wystawy BODY WORLDS z cyklu THE CYCLE ...
/

Sukcesy naszych Humanistów

Senat RP ustanowił rok 2023 rokiem m.in. Mikołaja Kopernika. Z tej okazji sanockie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół" zorganizowało konkurs poświęcony życiu i działalności Polaka, który "wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię". II LO reprezentowali Nina Majewska z kl 2 f oraz Paweł Kaczorowski ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023