Aktualności:

Michał Joniak finalistą Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniach 2-3 czerwca odbył się finał centralny XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej na Mazowszu, tym razem w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim. Naszą szkołę, powiat sanocki i województwo podkarpackie reprezentował Michał Joniak, uczeń klasy III d, który zdobył tytuł Finalisty Olimpiady ...
/

Konkursowy maj w bibliotece szkolnej II LO

26.05 miało miejsce rozstrzygnięcie XXV Międzyszkolnego Konkursu Twórczości Własnej, który odbył się przy współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Krośnie przy PZPW w Rzeszowie Filia w Sanoku. Pani kierownik filii Irena Florczak, Urszula Bukład - inicjatorka konkursu, sanocka poetka, oceniły ...
/

Ogłoszenie

OGŁOSZENIEII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curiew Sanokuul. Mickiewicza 11, 38-500 Sanokzwraca się z zapytaniem ofertowym: „na malowanie dachu na budynku II Liceum Ogólnokształcącegow Sanoku” Dokumenty: Zapytanie ofertowezapytanie ofertowe.docx Formularz ofertowy Załącznik nr 1załącznik 1.docx Umowa załącznik nr 2umowa.docx Informacja: Przetarg ...
/

Witaj Majowa Jutrzenko!

28 kwietnia społeczność naszej szkoły uczestniczyła w uroczystych obchodach 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pierwsza w Europie i druga na świecie Konstytucja 3 Maja z 1791 jest powodem do dumy dla wszystkich Polaków. Po wprowadzeniu sztandaru i wysłuchaniu przemówienia ...
/

Młodzieżowa Parada Niepodległości

W dniu 27 kwietnia na Sanockim rynku odbyła się Młodzieżowa Parada Niepodległości. W wydarzeniu wzięły udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. W tym roku, nasze liceum przedstawiło rekonstrukcję jednego z oddziałów Armii Krajowej ziemi sanockiej w czasie II wojny światowej. Po ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023