Aktualności:

8 marca -Święto Patronki Szkoły

W piątek (8.03) odbyła akademia związana nie tylko z dniem kobiet, ale i również był to czas poświęcony naszej patronce- Marii Skłodowskiej-Curie. Na początku Pan dyrektor wygłosił mowę, w której złożył życzenia wszystkim Paniom. Następnie klasa 1D wraz z Konstancją ...
/

Zapraszamy na „Lalkę” B. Prusa w nowej, musicalowej odsłonie!

„Lalka” w formie nowoczesnego, emocjonującego musicalu to coś, co warto zobaczyć! Reżyser Jerzy Jan Połoński wykreował magiczne IMAGINARIUM – w którym może spełnić się każde marzenie. Tu nawet prosty kupiec może stać się arystokratą i poślubić księżniczkę. Pytanie, ile będzie ...
/

Nasi uczniowie na zajęciach RoboLab

Nasi uczniowie wzięli udział w inspirujących, kreatywnych warsztatach, organizowanych przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”. Te zajęcia, prowadzone w ramach Pracowni Kreatywnego Myślenia, otworzyły przed nimi drzwi do świata mechaniki, elektroniki oraz programowania. Głównym punktem programu był panel ...
/

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY!

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku ma zaszczyt zaprosić wszystkich ósmoklasistów wraz z opiekunami na dni otwarte, które odbędą się 21 marca 2024 roku od godziny 9:00 do 13:00 w naszej szkole. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w lekcjach ...
/

Sukces Tenisistów Stołowych

Reprezentacja szkoły w tenisie stołowym kolejny raz wywalczyła awans do zawodów o wyższym szczeblu. W Brzozowie wygraliśmy 2 z 3 meczy co wystarczyło aby z drugiego miejsca dostać się do finałów wojewódzkich. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Baryła Krzysztof Gierla Piotr ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023