Aktualności:

105 rocznica Odzyskania Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości, obchodzimy co roku upamiętniając dzień 11 listopada 1918 roku. Dzień, w którym oficjalnie po 123 latach niewoli, odzyskaliśmy suwerenność i niepodległość naszego narodu. 10.11.2023 w naszej szkoły odbyła się akademia, organizowana przez klasę 2b (p. A.Rossmanith), z ...
/

WYNIKI KONKURSU MITOLOGICZNEGO

Pragniemy poinformować, że 7 listopada 2023 roku odbył się Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas I zorganizowany przez p. J. Kołodziejczyk i p. Z. Rokitę. Polegał on na rozwiązaniu testu przez reprezentantów poszczególnych klas I. W konkursie uczestniczyło 15 uczniów. Zwycięzcami ...
/

Wyjazd 23 listopada 2023 do teatru do Rzeszowa na spektakl Maria Stuart.

Zgłoszenia chętnych na wyjazd do środy 8.11 do Pani Anety Myćki, Magdaleny Słuszkiewicz-Stoberskiej i Iwony Błażewicz.Cena biletu 30,00 + dojazd 30,00 Maria Stuart to krwawa historia kobiety - królowej. Za sprawą Juliusza Słowackiego wsiadamy w romantyczny rollercoaster, w którym władza, ...
/

Konkurs Recytatorski po niemiecku!

Zapraszamy uczniów uczących się języka niemieckiego do wzięcia udziału w konkursie, szczegóły na plakacie i w regulaminie! https://2lo.sanok.biz/wp-content/uploads/2023/11/regulamin-konkursu-Am-Anfang-war-die-Poesie.pdf ...
/

Udział w akcji „Szkoła Pamięta”

W dniu 26 października 2023 r reprezentacja młodzieży naszej szkoły wraz z nauczycielami Panią Małgorzatą Heichel i Agnieszką Grzebieniak udali się na Cmentarz Komunalny w Sanoku aby odwiedzić groby zmarłych związanych z naszym Liceum. Akcja ta odbywa się corocznie a ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023