Aktualności:

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY!

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sanoku ma zaszczyt zaprosić wszystkich ósmoklasistów wraz z opiekunami na dni otwarte, które odbędą się 21 marca 2024 roku od godziny 9:00 do 13:00 w naszej szkole. Uczniowie będą mogli uczestniczyć w lekcjach ...
/

Sukces Tenisistów Stołowych

Reprezentacja szkoły w tenisie stołowym kolejny raz wywalczyła awans do zawodów o wyższym szczeblu. W Brzozowie wygraliśmy 2 z 3 meczy co wystarczyło aby z drugiego miejsca dostać się do finałów wojewódzkich. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Baryła Krzysztof Gierla Piotr ...
/

Najlepsze życzenia w Dniu Kobiet!

Wszystkim Paniom Kobietom i Dziewczynom z II LO Redakcja składa życzenia pogody ducha, wiecznego optymizmu, samych radosnych chwil, spokoju, wdzięczności i otaczania się tylko pozytywnymi, dobrymi ludźmi ...
/

Multimedalista Patryk Kudła!

W ostatnich dniach uczeń naszej szkoły- Patryk Kudła (2f) wywalczył wysokie miejsca podczas XXX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży W Sportach Zimowych odbywającej się w Tomaszowie Mazowieckim. Patryk zdobył trzy złote medale w łyżwiarstwie szybkim w biegu drużynowym, na dystansie 5000m oraz ...
/

Licealiada- Unihokej dziewcząt.

W środę (28.02) odbyła się rejonowa Licealiada w unihokeju dziewcząt. Uczennice naszej szkoły dały z siebie wszystko! Ostatecznie zajęły 4 miejsce. Skład II LO: Julia Burnat (k), Karolina Senuś, Oliwia Juszczak, Wiktoria Lebryk, Julia Winiarz, Wiktoria Adamska, Aleksandra Chytła, Anna ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023