Aktualności:

Zwycięstwo Złotej Drużyny!

Z radością informujemy, że nasza drużyna Unihokeja zwyciężyła Turniej o Puchar Ziemi Sanockiej. Oto wyniki: 1 II LO 2 ZS NR 3 3 ZS NR 2 4 ZS NR 5 5 I LO Skład II LO: Niemczyk Kacper (k), Slawik ...
/

UWAGA! Zawody szachowe o puchar II LO

W najbliższy piątek tj. 6 października o godzinie 12:20 odbędą się zawody w szachach dla dziewcząt i chłopców z naszej szkoły. Osoby chętne proszone są o punktualne przybycie do sali nr 10 (szatnia wf) ...
/

Międzyszkolne zawody w Lekkoatletyce

27.09.2023 reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w zawodach lekkiej atletyki. Jak przystało na uczniów "Zakonu" walczyli dzielnie a o wynikach poinformujemy w kolejnym poście ...
/

RADIOWĘZEŁ!

Dziś wielki dzień! W naszej szkole zaczyna działać radiowęzeł, muzyki będzie można posłuchać tylko i wyłącznie na długich przerwach. Za radiowęzeł odpowiedzialne będą osoby z samorządu szkolnego. Obok sali 22, tuż przy siedzibie radiowęzła pojawi się pudełko, do którego będzie ...
/

Dzień Chłopaka w II LO

Dnia 29.09 (piątek) świętowaliśmy w naszej szkole dzień chłopaka. Z tej okazji zorganizowana została ścianka do zdjęć. Działała ona od 8:00 do 11:30 i cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. Dziękujemy za pracę i wkład włożony w wykonanie ścianki i zdjęć ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023