! 🏆🥇

W dniach 9-11 czerwca w Elblągu odbył się XXVIII Festiwal Unihokeja, podczas którego rozgrywany był finał Ogólnopolski Licealiady w unihokeju chłopców. Nasza drużyna spisała się

świetnie i stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając okazały puchar i złote medale. Najlepszym zawodnikiem turnieju w Elblągu, MVP wybrany został zawodnik II LO Michał Starościak.

Skład naszych złotek:

Michał Słapiński (k), Jakub Slawik (b), Kacper Niemczyk, Michał Starościak, Oliwier Łańko, Krzysztof Stabryła, Jakub Klimczak, Brajan Milczanowski, Sebastian Burczyk, Jyian Jurek, Filip Skiba, Dawid Michałek, opiekun: p. Marta Szerszeń.

Mecze grupowe:

II LO Sanok – II LO Sieradz 2:0 Stabryła, Słapiński

II LO Sanok – ZS Nr 3 Hrubieszów 9:0 Słapiński x4, Burczyk, Starościak, Jurekx2, Klimczak,

II LO Sanok – ZST Szczecinek 6:2 Starościak x3, Stabryła x2, Słapiński

Mecz ½ finału:

II LO Sanok – ZSTiP Nowy Targ 3:1 Słapiński, Starościak, Niemczyk

Finał:

II LO Sanok – ZS Nr2 Sanok 5:3 Niemczyk (karny), Starościak x2, Łańko, Słapiński

Na przestrzeni lat drużyny II LO zdobyły 7 tytuł Mistrzów Licealiady w unihokeju chłopców:

2011, 2012, 2014, 2018, 2019, 2022 i 2023 i jeden tytuł wicemistrzów w 2013r.

Drużyna II LO w Sanoku pragnie podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym możliwy był wyjazd do Elbląga: