Mamy wicemistrzów Polski Licealiady!

W dniach 1-3 czerwca 2024r. w Elblągu odbył się XXIX Festiwal Unihokeja, podczas którego rozgrywany był finał Ogólnopolski Licealiady w unihokeju mężczyzn. Nasza drużyna spisała się świetnie i stanęła na drugim stopniu podium, zdobywając okazały puchar i srebrne medale. Najlepszym zawodnikiem turnieju w Elblągu, MVP wybrany został zawodnik II LO Michał Starościak. Nasz zawodnik dominował w tych zawodach drugi rok z rzędu, a przypominamy, że jego udział w tegorocznym finale był zagrożony, gdyż leczył poważną kontuzję kolana.

Skład drużyny II LO:

Michał Starościak (k), Jakub Slawik (b), Kacper Niemczyk, Oliwier Łańko, Krzysztof Stabryła, Jakub Słomiana, Jakub Klimczak, Jyian Jurek, Filip Skiba, Dawid Michałek, Marcel Florko, Paweł Kołodziej,

II LO Sanok – ZS 2 Dębica 1:2 Starościak

Na przestrzeni lat drużyny II LO zdobyły 7 tytułów Mistrzów Polski Licealiady w unihokeju mężczyzn:

2011, 2012, 2014, 2018, 2019, 2022, 2023 i dwa tytuły wicemistrzów.

Unihokeiści II LO w Sanoku przynoszą sławę swojej szkole, powiatowi i miastu od lat, są jedną z najbardziej utytułowanych drużyn w Ogólnopolskich Finałach Licealiady w unihokeju mężczyzn.

Jesteśmy z Was dumni i serdecznie gratulujemy!