SREBRNA SZKOŁA

My na YT

 

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Wykaz nauczycieli i pracowników w roku szkolnym 2022/2023:

Biologia:

mgr Wioletta Bryndza
mgr Bożena Rybka
dr Paulina Kilar
mgr Krystyna Witowicz

Chemia:

mgr Dominika Łakoś
mgr Monika Pyrcak

EDB:

mgr Marek Cycoń
mgr Marta Szerszeń
mgr Daniel Sękowski

Fizyka:

mgr Barbara Cetnar

mgr Katarzyna Patronik

mgr Renata Pawlecka

Geografia:

mgr Barbara Ostrowska
dr Adam Rossmanith

Historia:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban
mgr Tomasz Przystasz
mgr Daniel Sękowski

Historia i  teraźniejszość:

mgr Tomasz Przystasz

Język angielski:

mgr Ewa Kikta
mgr Teresa Perkołup
mgr Joanna Pastuszak
mgr Aneta Myćka
mgr Anna Piecuch
mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska
mgr Iwona Gibała-Błażewicz
mgr Agata Ostrowska

Język francuski:

mgr Katarzyna Borowiec

Język niemiecki:

mgr Ewa Lipelt
mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Joanna Połdiak

Język polski:

mgr Julita Kołodziejczyk
dr Jolanta Mazur-Fedak
mgr Zofia Rokita
mgr Dorota Wierdak
mgr Edyta Małek 
mgr Joanna Bartkowska - Kafara

Język rosyjski:

mgr Iwona Gibała-Błażewicz

Matematyka:

mgr Marek Cycoń
mgr Marzena Mandzelowska
mgr Joanna Marzec
mgr Katarzyna Patronik
mgr Jan Bindas
mgr Joanna Łącka
mgr Ewa Rajtar 

Podstawy przedsiębiorczości:

mgr Bernadeta Chudzik-Tomoń

Religia:

ks.Roman Froń
ks. Paweł Chyliński
ks. Jacek Bram

Etyka / Filozofia / Plastyka:

mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith

Rewalidacja:

mgr Joanna Bartkowska - Kafara

Informatyka:

mgr Paweł Komenda
mgr Marta Szerszeń

Wiedza o społeczeństwie

mgr Marta Szerszeń
mgr Magdalena Dziuban
mgr Daniel Sękowski

Wychowanie fizyczne:

mgr Krzysztof Czech
mgr Grzegorz Pastuszak
mgr Paweł Skiba
mgr Marta Szerszeń
mgr Adam Florek
mgr Agnieszka Golik

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Magdalena Dziuban

Pedagog szkolny:

mgr Małgorzata Heichel

mgr Anna Bukład-Tchórz (psycholog)

mgr Karolina Adamczyk (pedagog specjalny)

mgr Joanna Kafara-Bartkowska (pedagog specjalny)

Biblioteka:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith
mgr Edyta Małek 
mgr Katarzyna Borowiec

Sekretariat:

mgr Małgorzata Konik