SREBRNA SZKOŁA

My na YT

 

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

 

      W czwartek 13.10 w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela, którą przygotowali uczniowie klas 1A i 1B wraz z wychowawcami, gościnnie wystąpiły Dominika Stec oraz Lena Burczyk. Nasza młodzież zachwyciła pedagogów swoimi talentami oraz zdolnościami recytatorskimi. Było trochę poważnie, ale śmiech również zagościł, głównie przez skecz o szkole, który stworzyli samodzielnie uczniowie klas 1A i B. Mogliśmy również usłyszeć piosenkę Filipinek "Profesorze,, w wykonaniu dziewcząt. Oprócz tego byliśmy świadkami gry instrumentalnej, wystąpił nawet nasz szkolny zespół. Głos zabrał Pan Dyrektor i podziękował nauczycielom za ciężką pracę, trud, uśmiech i wyrozumiałość. Do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Rodziców. A my, uczniowie chcielibyśmy jeszcze raz życzyć wszystkim nauczycielom dużo szczęścia, radości z wykonywanej przez Was pracy, samych wzorowych uczniów jak i cierpliwości, ponieważ na pewno się przyda.

Autor: Martyna Ostrowska kl. 1B