Aktualności:

Dzień Chłopaka w II LO

Dnia 29.09 (piątek) świętowaliśmy w naszej szkole dzień chłopaka. Z tej okazji zorganizowana została ścianka do zdjęć. Działała ona od 8:00 do 11:30 i cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów. Dziękujemy za pracę i wkład włożony w wykonanie ścianki i zdjęć ...
/

Wybory na Przewodniczącego SU rozstrzygnięte!

W dniu wczorajszym odbyło się głosowanie na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wybory wygrała Lena Burczyk z klasy 4e. Serdeczne Gratulacje! Lena uzyskała 65,2%, Damian Maciuba 21,8% a Jakub Wronkowicz 12,9% głosów ...
/

Stypendia dla kandydatów na Żołnierzy

Minister Obrony Narodowej wydał Decyzję Nr 78/MON w sprawie stypendiów dla kandydatów na żołnierzy. Program adresowany jest do osób zainteresowanych powołaniem do zawodowej służby wojskowej, którzy rozpoczną w roku akademicki 2023/2024 naukę na jednolitych studiach magisterskich lub studiach pierwszego stopnia ...
/

Szkolenie Żeglarskie w Polańczyku

Od 8 do 10 września w Polańczyku trwała pierwsza część szkolenia żeglarskiego dla uczniów II LO w Sanoku. Wspaniała pogoda pozwoliła na wiele godzin pływania na żaglówkach. Uczestnicy uczą się manewrowania jachtem żaglowym zarówno na żaglach, jak i na silniku ...
/

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

Drodzy Uczniowie! Samorząd Uczniowski ogłasza, że w dniu jutrzejszym 19.09 (tj. wtorek) odbędzie się głosowanie na przewodniczącego naszego liceum. Kandydatami są: Lena Burczyk z klasy 4e Kuba Wronkowicz z klasy 4b Damian Maciuba z klasy 4b Wiadomość z instrukcją zostanie ...
/

Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w naszej szkole

W tym roku wyjątkowo 4 września wróciliśmy po wakacjach do szkoły. Dla starszych uczniów było to radosne spotkanie z koleżankami i kolegami a także wychowawcami klas. Dla "Pierwszaków" to pierwszy dzień w nowej szkole, klasie a także z nowym opiekunem ...
/

Nabór wniosków na stypendia Fundacji Św. Mikołaja!

Od 4 do 29 września 2023 roku uczniowie chcący ubiegać się o Stypendium Św. Mikołaja mogą składać wniosek. Nabór wniosków odbywa się online przez portal stypendialny w szkołach należących do programu Stypendia Św. Mikołaja. Stypendia św. Mikołaja dedykowane są uzdolnionym ...
/

SZKOLENIE ŻEGLARSKIE!

UKS ISKRA przy II LO w Sanoku zaprasza wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu żeglarskim, które odbędzie się w dniach od 8 do 17 września 2023 roku. W tym 6 dni (2 x piątek – niedziela) w Polańczyku – zajęcia ...
/

Nowy Rok Szkolny 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 w naszej szkole odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 r. Godzina 8.00 Msza Święta w kościele Przemienienia Pańskiego w Sanoku (Fara). Godzina 9.15 klasy 1 zapraszamy na salę gimnastyczną, a klasy 2,3,4 do sal ...
/

UWAGA!

Dyrekcja Szkoły informuje, że w czasie wakacji szkoła jest czynna od godziny 8:00 do 14:00 ...
/

Udanych wakacji!!! Do zobaczenia we wrześniu!

Redakcja strony życzy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom i naszym przyszłym uczniom udanego wypoczynku. Naładujcie baterie, bo 4 września rozpoczynamy kolejny sezon! ...
/

Złota drużyna II LO!

! W dniach 9-11 czerwca w Elblągu odbył się XXVIII Festiwal Unihokeja, podczas którego rozgrywany był finał Ogólnopolski Licealiady w unihokeju chłopców. Nasza drużyna spisała się świetnie i stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając okazały puchar i złote medale. Najlepszym ...
/

Zaproś książkę na wakacje!!!

Zbliża się czas wakacji, dlatego przypominamy, że należy zwrócić wypożyczone podczas roku szkolnego książki i ... wypożyczyć sobie kolejne na wakacje! "Zaproś książkę na wakacje!" - przyjdźcie do biblioteki szkolnej po książki, które umilą Wam wakacyjny czas ...
/

UWAGA

Dyrekcja Szkoły informuje, że 9 czerwca ( piątek) szkoła będzie nieczynna ...
/

Michał Joniak finalistą Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniach 2-3 czerwca odbył się finał centralny XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej na Mazowszu, tym razem w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim. Naszą szkołę, powiat sanocki i województwo podkarpackie reprezentował Michał Joniak, uczeń klasy III d, który zdobył tytuł Finalisty Olimpiady ...
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023