Aktualności:

UWAGA

Dyrekcja Szkoły informuje, że 9 czerwca ( piątek) szkoła będzie nieczynna ...
czytaj całość
/

Michał Joniak finalistą Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniach 2-3 czerwca odbył się finał centralny XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej na Mazowszu, tym razem w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim. Naszą szkołę, powiat sanocki i województwo podkarpackie reprezentował Michał Joniak, uczeń klasy III d, który zdobył tytuł Finalisty Olimpiady ...
czytaj całość
/

Konkursowy maj w bibliotece szkolnej II LO

26.05 miało miejsce rozstrzygnięcie XXV Międzyszkolnego Konkursu Twórczości Własnej, który odbył się przy współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Krośnie przy PZPW w Rzeszowie Filia w Sanoku. Pani kierownik filii Irena Florczak, Urszula Bukład - inicjatorka konkursu, sanocka poetka, oceniły ...
czytaj całość
/

Ogłoszenie

OGŁOSZENIEII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curiew Sanokuul. Mickiewicza 11, 38-500 Sanokzwraca się z zapytaniem ofertowym: „na malowanie dachu na budynku II Liceum Ogólnokształcącegow Sanoku” Dokumenty: Zapytanie ofertowezapytanie ofertowe.docx Formularz ofertowy Załącznik nr 1załącznik 1.docx Umowa załącznik nr 2umowa.docx ...
czytaj całość
/

Witaj Majowa Jutrzenko!

28 kwietnia społeczność naszej szkoły uczestniczyła w uroczystych obchodach 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Pierwsza w Europie i druga na świecie Konstytucja 3 Maja z 1791 jest powodem do dumy dla wszystkich Polaków. Po wprowadzeniu sztandaru i wysłuchaniu przemówienia ...
czytaj całość
/

Młodzieżowa Parada Niepodległości

W dniu 27 kwietnia na Sanockim rynku odbyła się Młodzieżowa Parada Niepodległości. W wydarzeniu wzięły udział szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. W tym roku, nasze liceum przedstawiło rekonstrukcję jednego z oddziałów Armii Krajowej ziemi sanockiej w czasie II wojny światowej. Po ...
czytaj całość
/

„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego”

Takim hasłem pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów naszej szkoły. To był ważny i emocjonalny moment nie tylko dla naszych maturzystów ale również i dla nauczycieli. Część oficjalna rozpoczęła się od przemówienie pana Dyrektora Marka Cyconia i wręczenia nagrody dla Najlepszego Absolwenta -Zofii ...
czytaj całość
/

Międzyszkolny Konkurs Geograficzny

25 kwietnia odbyła się XX edycja Międzyszkolnego Konkursu Geograficznego "Odkryj Świat z Poznaj Świat", który odbył się w Krośnie. Naszą szkolę w finale reprezentowali Gabriela Adamkiewicz 3d, Anna Bodnar 3d, Zofia Chryń 3a, Dawid Michoń 2c. Nasi uczniowie zajęli wysokie ...
czytaj całość
/

Turbolandeskunde- o włos od Finału!

21 kwietnia nasza zwycięska reprezentacja II LO w składzie Wiktoria Szatkowka 2a, Zofia Chryń 3a oraz Karolina Kaczmarska 3b pojechały do Przemyśla na II etap konkursu wiedzy o Austii. Dziewczyny przygotowane przez Panią Profesor Ewę Lipelt zaprezentowały się znakomicie odpowiadając ...
czytaj całość
/

Michał Joniak laureatem etapu okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniu 15 kwietnia 2023 r. na terenie kampusu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie odbyły się okręgowe eliminacje XXXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej dla uczniów szkół średnich województwa podkarpackiego. W tym roku do etapu wojewódzkiego z II LO w Sanoku ...
czytaj całość
/

Dzień w piżamie

Dzień 31.03.2023 uczniowie naszej szkoły spędzili w niecodziennej, przemiłej atmosferze. Była to inicjatywa członków Samorządu Uczniowskiego. Tego dnia na korytarzach można było spotkać uczniów naszej szkoły przebranych w piżamy czy też szlafroki. Swoimi fantastycznymi strojami zapewnili oni sobie niepytanie na ...
czytaj całość
/

Wiktor Suwała finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

W dniu 16.03.2023r. w siedzibie Klubu Garnizonowego 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie odbyła się I części finału centralnego XVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i ...
czytaj całość
/

Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną

Nasza szkoła, jak co roku brała udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną organizowanym przez powiat Sanocki. Naszą palmę wykonały uczennice klas pierwszych pod opieką pani Kamili Mackiewicz-Rossmanith: Oliwia Dobosz, Wiktoria Marczak, Karolina Senuś, Maja Świder, Dominika Puzio, Natalia Michenko, ...
czytaj całość
/

Wielkanoc 2023

Niech nadchodzące Święta Wielkanocne wniosą wiosenną świeżość, pogodę ducha, ciepło i nadzieję. Niech Zmartwychwstały Pan obdarzy pokojem serca, miłością i radością na każdy dzień. Życzenia składają: Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie i Pracownicy II LO w Sanoku UWAGA! Informujemy także, że szkoła ...
czytaj całość
/

Szkolny Turniej Szachowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na szkolny turniej szachowy. Zgłoszenia prosimy składać do Emila Mulki z klasy 2C lub Karoliny Rogoz z 4A. Zapisy trwają do przyszłego wtorku (4 kwietnia) włącznie. W środę 5 kwietnia w sali nr 14 ...
czytaj całość
/

Osiągnięcia:

Loading

Data utworzenia: 4 stycznia 2023
Data ostatniej edycji: 4 kwietnia 2023