SREBRNA SZKOŁA 2020

 

Szczęśliwy numerek

 

09-03-2020

33*

10-03-2020

7*

11-03-2020

18*

12-03-2020

21*

13-03-2020

4

 

W puli:

1, 2, 3, 5, 6,

7, 8, 9, 10, 11,

12, 13, 14, 15, 16,

17, 18, 19, 20, 21,

22, 23, 24, 25, 26,

27, 28, 29, 30, 31,

32, 33, 34, 35, 36

*- numerek z poprzedniej puli

 

 

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w roku szkolnym 2009/2010

Olimpiady i konkursy

HISTORIA
Justyna Adamska (2b) finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Historia i kultura Żydów polskich
Opiekun: mgr Barbara Rajtar
MATEMATYKA
Robert Stach (2a)
finalista Konkursu Matematycznego im. prof. J. Marszała
finalista Podkarpackiego Konkursu Matematycznego
Kamil Furdak (1d)
wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur
Opiekun: mgr Nina Gilarska
WOS
Anna Gołda (2a)
finalistka Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin)
finalistka Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk)
Opiekun: mgr Marta Szerszeń
Jakub Smolik (3f)
Grzegorz Sokół (3f)
Patrycja Wielgus (3d)

Laureaci 5 miejsca drużynowo w Ogólnopolskim Konkursie Przybij piątkę z okazji 5-lecia członkowstwa Polski w Unii Europejskiej
Opiekun: mgr Marta Szerszeń

Osiągnięcia w sporcie:

Złoty medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w unihokeju dziewcząt
Opiekun: mgr Krzysztof Czech
Srebrny medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w klasyfikacji drużynowej w pływaniu
Srebrny medal w Finale Wojewódzkim LicealiadyPauliny Babiarz (1 g) w pływaniu na dystansie 50m stylem klasycznym
III miejsce w klasyfikacji klubowej podczasMiędzynarodowych Mistrzostw Ustrzyk Dolnych w pływaniu 2009
Opiekun: mgr Paweł Skiba
Brązowy medal w Finale Wojewódzkim Licealiady wpiłce koszykowej dziewcząt
Opiekun: mgr Krzysztof Czech
III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół w ramach Licealiady w Województwie Podkarpackim