Ze względu na awarię techniczną, zdjęcia nie będą publikowane do czasu usunięcia usterki.

SREBRNA SZKOŁA 2019

Szczęśliwy numerek

 

14-10-2019

-

15-10-2019

18

16-10-2019

12

17-10-2019

32

18-10-2019

20

 

W puli:

 3, 5, 6,

7, 10,

19, 21,

28, 31,

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Wykaz nauczycieli i pracowników w roku szkolnym 2019/2020:

Biologia:

mgr Wioletta Bryndza
mgr Bożena Rybka
dr Paulina Kilar
mgr Magdalena Brajta
mgr Krystyna Witowicz

Chemia:

mgr Dominika Łakoś
mgr Monika Pyrcak

EDB:

mgr Marek Cycoń
mgr Marta Szerszeń

Fizyka:

mgr Barbara Cetnar
mgr Katarzyna Patronik

Geografia:

mgr Barbara Ostrowska
mgr Adam Rossmanith

Historia:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban
mgr Tomasz Przystasz
mgr Daniel Sękowski

Historia i społeczeństwo:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban
mgr Tomasz Przystasz
mgr Daniel Sękowski

Język angielski:

mgr Ewa Kikta
mgr Teresa Perkołup
mgr Joanna Pastuszak
mgr Aneta Myćka
mgr Anna Piecuch
mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska
mgr Iwona Gibała-Błażewicz
mgr Agata Ostrowska

Język francuski:

mgr Katarzyna Borowiec

Język niemiecki:

mgr Ewa Lipelt
mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Jadwiga Jagniszczak
mgr Joanna Połdiak
mgr Sabina Jasik - Zając

Język polski:

mgr Julita Kołodziejczyk
dr Jolanta Mazur-Fedak
mgr Zofia Rokita
mgr Dorota Wierdak
mgr Edyta Małek (urlop)
mgr Joanna Bartkowska - Kafara
mgr Monika Sądelska

Język rosyjski:

mgr Iwona Gibała-Błażewicz

Matematyka:

mgr Marek Cycoń
mgr Nina Gilarska
mgr Marzena Mandzelowska
mgr Joanna Marzec
mgr Katarzyna Patronik
mgr Jan Bindas
mgr Joanna Łącka

Podstawy przedsiębiorczości:

mgr Bernadeta Chudzik-Tomoń

Przyroda:

mgr Katarzyna Patronik
mgr Magdalena Brajta

Religia:

ks. Roman Froń
ks. Marcin Janocha
ks. Paweł Mendyk

Etyka:

mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith

Filozofia:

mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith

Rewalidacja:

mgr Joanna Bartkowska - Kafara

Informatyka:

mgr Paweł Komenda

Wiedza o kulturze

mgr Magdalena Dziuban

Wiedza o społeczeństwie

mgr Marta Szerszeń
mgr Magdalena Dziuban
mgr Daniel Sękowski

Wychowanie fizyczne:

mgr Krzysztof Czech
mgr Grzegorz Pastuszak
mgr Paweł Skiba
mgr Marta Szerszeń
mgr Krzysztof Ząbkiewicz
mgr Ryszard Karaczkowski
mgr Adam Florek
mgr Agnieszka Golik

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Magdalena Dziuban

Pedagog szkolny:

mgr Małgorzata Heichel

Biblioteka:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith
mgr Edyta Małek
mgr Katarzyna Borowiec

Sekretariat:

mgr Małgorzata Konik