POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek


10-11-2018

31

   W puli:

 2, 3, 5, 6, 7,

10, 11, 12, 16,

 20, 21, 24, 25,

27, 28, 

33, 35, 38, 39

 

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Wykaz nauczycieli i pracowników w roku szkolnym 2018/2019:

Biologia:

mgr Wioletta Bryndza
mgr Bożena Rybka
dr Paulina Kilar

Chemia:

mgr Dominika Łakoś
mgr Monika Pyrcak

EDB:

mgr Marek Cycoń
mgr Marta Szerszeń

Fizyka:

mgr Barbara Cetnar
mgr Katarzyna Patronik

Geografia:

mgr Barbara Ostrowska

Historia:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban

Historia i społeczeństwo:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban

Język angielski:

mgr Ewa Kikta
mgr Teresa Perkołup
mgr Joanna Pastuszak
mgr Aneta Myćka
mgr Anna Piecuch (urlop)
mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska
mgr Iwona Gibała-Błażewicz

Język francuski:

mgr Katarzyna Borowiec

Język niemiecki:

mgr Ewa Lipelt
mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Jadwiga Jagniszczak
mgr Joanna Połdiak

Język polski:

mgr Julita Kołodziejczyk
dr Jolanta Mazur-Fedak
mgr Zofia Rokita (urlop)
mgr Dorota Wierdak
mgr Edyta Małek

Język rosyjski:

mgr Iwona Gibała-Błażewicz

Matematyka:

mgr Marek Cycoń
mgr Nina Gilarska
mgr Marzena Mandzelowska
mgr Joanna Marzec
mgr Katarzyna Patronik
mgr Jan Bindas

Podstawy przedsiębiorczości:

mgr Bernadeta Chudzik-Tomoń

Przyroda:

mgr Barbara Cetnar
mgr Katarzyna Patronik

Religia:

ks. Tomasz Podolak
ks. Roman Froń

Etyka:

mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith

Informatyka:

mgr Paweł Komenda

Wiedza o kulturze

mgr Magdalena Dziuban

Wiedza o społeczeństwie

mgr Marta Szerszeń

Wychowanie fizyczne:

mgr Krzysztof Czech
mgr Grzegorz Pastuszak
mgr Paweł Skiba
mgr Marta Szerszeń
mgr Edyta Dubiel - Jajko
mgr Krzysztof Ząbkiewicz
mgr Ryszard Karaczkowski

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Grzebieniak

Pedagog szkolny:

mgr Małgorzata Heichel

Biblioteka:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith
mgr Edyta Małek
mgr Katarzyna Borowiec

Sekretariat:

Urszula Bober (sekretarz szkoły)
mgr Małgorzata Konik