SREBRNA SZKOŁA 2019

POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek


08-02-2019

39

   W puli:

 1, 2, 4, 6, 8, 9

12, 13, 14, 15, 16, 17,

18, 19, 20, 22, 23, 24,

27, 28, 29, 32

34, 35, 36, 38, 40  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Wykaz nauczycieli i pracowników w roku szkolnym 2018/2019:

Biologia:

mgr Wioletta Bryndza
mgr Bożena Rybka
dr Paulina Kilar

Chemia:

mgr Dominika Łakoś
mgr Monika Pyrcak

EDB:

mgr Marek Cycoń
mgr Marta Szerszeń

Fizyka:

mgr Barbara Cetnar
mgr Katarzyna Patronik

Geografia:

mgr Barbara Ostrowska

Historia:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban

Historia i społeczeństwo:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban

Język angielski:

mgr Ewa Kikta
mgr Teresa Perkołup
mgr Joanna Pastuszak
mgr Aneta Myćka
mgr Anna Piecuch
mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska
mgr Iwona Gibała-Błażewicz

Język francuski:

mgr Katarzyna Borowiec

Język niemiecki:

mgr Ewa Lipelt
mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Jadwiga Jagniszczak
mgr Joanna Połdiak

Język polski:

mgr Julita Kołodziejczyk
dr Jolanta Mazur-Fedak
mgr Zofia Rokita (urlop)
mgr Dorota Wierdak
mgr Edyta Małek

Język rosyjski:

mgr Iwona Gibała-Błażewicz

Matematyka:

mgr Marek Cycoń
mgr Nina Gilarska
mgr Marzena Mandzelowska
mgr Joanna Marzec
mgr Katarzyna Patronik
mgr Jan Bindas

Podstawy przedsiębiorczości:

mgr Bernadeta Chudzik-Tomoń

Przyroda:

mgr Barbara Cetnar
mgr Katarzyna Patronik

Religia:

ks. Tomasz Podolak
ks. Roman Froń

Etyka:

mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith

Informatyka:

mgr Paweł Komenda

Wiedza o kulturze

mgr Magdalena Dziuban

Wiedza o społeczeństwie

mgr Marta Szerszeń

Wychowanie fizyczne:

mgr Krzysztof Czech
mgr Grzegorz Pastuszak
mgr Paweł Skiba
mgr Marta Szerszeń
mgr Edyta Dubiel - Jajko
mgr Krzysztof Ząbkiewicz
mgr Ryszard Karaczkowski

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Grzebieniak

Pedagog szkolny:

mgr Małgorzata Heichel

Biblioteka:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith
mgr Edyta Małek
mgr Katarzyna Borowiec

Sekretariat:

Urszula Bober (sekretarz szkoły)
mgr Małgorzata Konik