SREBRNA SZKOŁA 2020

 

Szczęśliwy numerek

 

09-03-2020

33*

10-03-2020

7*

11-03-2020

18*

12-03-2020

21*

13-03-2020

4

 

W puli:

1, 2, 3, 5, 6,

7, 8, 9, 10, 11,

12, 13, 14, 15, 16,

17, 18, 19, 20, 21,

22, 23, 24, 25, 26,

27, 28, 29, 30, 31,

32, 33, 34, 35, 36

*- numerek z poprzedniej puli

 

 

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Wykaz nauczycieli i pracowników w roku szkolnym 2019/2020:

Biologia:

mgr Wioletta Bryndza
mgr Bożena Rybka
dr Paulina Kilar
mgr Magdalena Brajta
mgr Krystyna Witowicz

Chemia:

mgr Dominika Łakoś
mgr Monika Pyrcak

EDB:

mgr Marek Cycoń
mgr Marta Szerszeń

Fizyka:

mgr Barbara Cetnar
mgr Katarzyna Patronik

Geografia:

mgr Barbara Ostrowska
mgr Adam Rossmanith

Historia:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban
mgr Tomasz Przystasz
mgr Daniel Sękowski

Historia i społeczeństwo:

mgr Joanna Mogilany
mgr Magdalena Dziuban
mgr Tomasz Przystasz
mgr Daniel Sękowski

Język angielski:

mgr Ewa Kikta
mgr Teresa Perkołup
mgr Joanna Pastuszak
mgr Aneta Myćka
mgr Anna Piecuch
mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska
mgr Iwona Gibała-Błażewicz
mgr Agata Ostrowska

Język francuski:

mgr Katarzyna Borowiec

Język niemiecki:

mgr Ewa Lipelt
mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Jadwiga Jagniszczak
mgr Joanna Połdiak
mgr Sabina Jasik - Zając

Język polski:

mgr Julita Kołodziejczyk
dr Jolanta Mazur-Fedak
mgr Zofia Rokita
mgr Dorota Wierdak
mgr Edyta Małek (urlop)
mgr Joanna Bartkowska - Kafara
mgr Monika Sądelska

Język rosyjski:

mgr Iwona Gibała-Błażewicz

Matematyka:

mgr Marek Cycoń
mgr Nina Gilarska
mgr Marzena Mandzelowska
mgr Joanna Marzec
mgr Katarzyna Patronik
mgr Jan Bindas
mgr Joanna Łącka

Podstawy przedsiębiorczości:

mgr Bernadeta Chudzik-Tomoń

Przyroda:

mgr Katarzyna Patronik
mgr Magdalena Brajta

Religia:

ks. Roman Froń
ks. Marcin Janocha
ks. Paweł Mendyk

Etyka:

mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith

Filozofia:

mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith

Rewalidacja:

mgr Joanna Bartkowska - Kafara

Informatyka:

mgr Paweł Komenda

Wiedza o kulturze

mgr Magdalena Dziuban

Wiedza o społeczeństwie

mgr Marta Szerszeń
mgr Magdalena Dziuban
mgr Daniel Sękowski

Wychowanie fizyczne:

mgr Krzysztof Czech
mgr Grzegorz Pastuszak
mgr Paweł Skiba
mgr Marta Szerszeń
mgr Krzysztof Ząbkiewicz
mgr Ryszard Karaczkowski
mgr Adam Florek
mgr Agnieszka Golik

Wychowanie do życia w rodzinie:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Magdalena Dziuban

Pedagog szkolny:

mgr Małgorzata Heichel

Biblioteka:

mgr Agnieszka Grzebieniak
mgr Kamila Mackiewicz-Rossmanith
mgr Edyta Małek (urlop)
mgr Katarzyna Borowiec

Sekretariat:

mgr Małgorzata Konik