POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek

??-??-2018

...

   W puli:

-

 

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.

Do ZŁOTEJ KSIĘGI wpisywani są abiturienci,

którzy ukończyli II LO z wyróżnieniem.

Rok Szkolny 2017/2018

KLASA III A
Jan Bindas
Łukasz Dziadosz
Kamil Koczera – absolwent roku 2017/2018
Milena Kurek
Malwina Łuczka
Aleksandra Łyko
Marcjanna Malec
Gabriela Pastuszak
Aneta Pietroszek
Anna Płaziak
Gabriela Rolnik
Maciej Słowiak
Natalia Zoszak
Wychowawca: mgr Marzena Mandzelowska
KLASA III B
Martyna Gołda
Witold Michno
Anna Rygiel
Kamila Sitarz
Aleksandra Wielobób
Wychowawca: mgr Joanna Pastuszak
KLASA III D
Klaudia Morawska
Sławomir Serafin
Wychowawca: mgr Irena Gil-Storoszczuk, mgr Katarzyna Borowiec
KLASA III E
Daria Pietrasz
Dorota Wiktor
Wychowawca: mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska

Rok szkolny 2016/2017

KLASA III A

Patryk Brzeżawski

Kinga Chmura – absolwent roku 2016/2017

Klaudia Fil

Alicja Jungiewicz

Anna Kokoszka

Natalia Kondracka 

Karolina Lorenc

Ewa Lutak

Wychowawca:mgr Ewa Lipelt

KLASA III B

Sandra Ścieranka

Anna Wójcik

Gabriela Wyciszkiewicz

Kornelia Tworzydlak

Wychowawca: mgr Agnieszka Grzebieniak

KLASA III C

Alina Skarbowska

Wychowawca: mgr Monika Pyrcak

KLASA III D

Julia Leszczyńska

Edyta Ryniak

Kamila Rachwalska

Wychowawca: mgr Grzegorz Pastuszak

Rok szkolny 2015/2016  

KLASA III A

Bartłomiej Grzebieniak

Karol Lewicki

Zuzanna Mogilany

Patrycja Zoszak – absolwent roku 2015/2016

Wychowawca: mgr Magdalena Dziuban

KLASA III B

Jolanta Rymarowicz

Wychowawca: mgr Bernadeta Chudzik

KLASA III C

Karolina Hyleńska

Wychowawca: mgr Joanna Malewska

KLASA III D

Paulina Furdak

Monika Kozimor

Wychowawca: mgr Zofia Rokita

KLASA III F

Aleksandra Dyrda

Katarzyna Marczyk

Wychowawca: mgr Iwona Gibała-Błażewicz  

 

Rok szkolny 2014/2015

KLASA III A

Anna Baran
Wojciech Draguła
Agnieszka Florczak
Julia Gaweł
Diana Hędrzak
Aleksandra Półchłopek
Natalia Paszko
Karol Szczepan
Monika Targowska
Martyna Węgrzyniak
Katarzyna Żółkiewicz
Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

KLASA III B

Podkalicka Maria
Poloczek Celina
Wychowawca: mgr Barbara Rajtar-Wojdyła

KLASA III C
Agnieszka Pisz 
Anna Sowa 
Wychowawca: mgr Mariusz Kluczyński

KLASA III D

Wiktoria Barańska
Bartosz Jaklik
Kinga Kowalik
Wychowawca: mgr Paweł Skiba

KLASA III F

Patryk Kosar
Wychowawca: mgr Paweł Komenda

KLASA III G

Bieleń Martyna
Milczanowska Zofia
Misiewicz Emilia
Skotnicka Edyta
Słowiak Marcin
Sokołowski Mikołaj

Wychowawca: mgr Aneta Myćka 

Rok szkolny 2013/2014

KLASA III A

Kamila Abram

Ewelina Gondela

Eliza Sperska

Marcin Tokarz

Wychowawca: mgr Joanna Marzec

KLASA III B

Natalia Hędrzak

Bartosz Jakubowski

Gabriela Rościńska

Jakub Szczurko

Wychowawca: mgr Ewa Dziuban

KLASA III D

Katarzyna Milewska

Gabriela Pastuszak

Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

KLASA III F

Maria Być

Wychowawca: mgr Joanna Pastuszak

KLASA III G

Sylwia Brodzik

Ewelina Gładysz

Magdalena Inglot

Agata Komańska

Kinga Nowicka

Olga Roman

Katarzyna Rysz

Marta Śmierciak

Magdalena Tarnawska

Ewa Ziemlewicz

Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska 

Rok szkolny 2012/2013

KLASA III A

Joanna Gagatko

Agnieszka Kudelska

Kinga Kunach

Aleksandra Loś

Michał Wronkowicz

Michał Ziobro

Katarzyna Zoszak

Wychowawca: dr Jolanta Mazur – Fedak

KLASA III B
Joanna Baran
Paulina Biernacka
Gabriela Bobola
Szymon Cysarz
Adrian Klepczyk
Daniel Kopleński
Adrianna Kseniak
Wychowawca: mgr Jadwiga Jagniszczak
KLASA III C
Pamela Uznańska
Wychowawca: mgr Magdalena Słuszkiewicz - Stoberska
KLASA III D
Maciej Borczyk
Magdalena Młynarczyk
Karina Szmyd
Dominika Świątek
Barbara Wojnar
Wychowawca: mgr Katarzyna Borowiec

KLASA III E
Ewelina Adamska
Zuzanna Silarska
Wychowawca: mgr Dorota Wierdak, mgr Edyta Małek
KLASA III F
Justyna Bork
Agnieszka Fedak
Małgorzata Kacprzak
Kamil Niedziński
Kinga Szaszowska 
Wychowawca: mgr Iwona Gibała-Błażewicz, mgr Bernadeta Chudzik
KLASA III G
Dominika Adamska
Magdalena Janas
Kamila Konieczna
Aneta Kozłowska
Łobaza Krystian
Anna Segin
Diana Solon
Kamila Winnicka
Anna Wojtoń
Wychowawca: mgr Julita Kołodziejczyk

Rok szkolny 2011/2012

KLASA III A

Katarzyna Gazdowicz

Paulina Gładysz

Damian Izdebski

Martyna Kobiałka

Ewa Kopiec

Kinga Majcher

Konrad Malik

Angelika Myćka

Krzysztof Pelc

Julianna Połdiak

Piotr Ryba

Jagoda Szmiłyk

Judyta Wójcik

Krzysztof Zubik

Karolina Żyłka

Wychowawca: mgr Iwona Mermer      

KLASA III E

Justyna Filipowicz

Wychowawca: mgr Marzena Mandzelowska 

KLASA III F

Karolina Kapis

Emilia Latała

Natalia Płoska

Wychowawca: mgr Katarzyna Patronik

KLASA III G

Marta Liput

Agnieszka Podulka

Wychowawca: mgr Bożena Rybka

 

Rok szkolny 2010/2011

KLASA III A

Maciej Biłas

Katarzyna Kozimor

Agnieszka Małek

Małgorzata Nastała

Karol Ostrowski

Tymon Połdiak

Katarzyna Radwańska

Wychowawca: mgr Nina Gilarska, mgr Dominika Łakoś

KLASA III B

Justyna Adamska

Sabina Bendza

Joanna Karbownik

Wychowawca: mgr Ewa Lipelt

KLASA III C

Alicja Szeremeta

Wychowawca: mgr Magdalena Dziuban, mgr Magdalena Słuszkiewicz-Stoberska

KLASA III D

Kamila Bętkowska

Kinga Dudek

Aldona Kędra

Justyna Szul

Karolina Zimoń

Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska

KLASA III E

Małgorzata Bętkowska

Jolanta Dąbek

Patrycja Mańkowska

Wychowawca: mgr Edyta Małek, mgr Tomasz Kulpiński

KLASA III F

Justyna Dziedzina

Paulina Murdzyk

Elżbieta Sabat

Jolanta Skrabalak

Karolina Skubińska

Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

KLASA III G

Karolina Bochnowska

Magdalena Fik

Janina Jungiewicz

Katarzyna Sperska

 Wychowawca: mgr Ewa Kikta

Rok szkolny 2009/2010

KLASA III A

Katarzyna Januszczak

Jolanta Milczanowska

Bartłomiej Oryszak

Paweł Ryba

Marlena Stach

Eliza Tracz

Amelia Wota

Wychowawca: mgr Zofia Rokita

KLASA III B

Magdalena Kowalczyk

Angelika Kunda

Monika Wojtowicz

Wychowawca: mgr Jadwiga Jagniszczak

KLASA III D

Elżbieta Bieleń

Natalia Kułak

Katarzyna Szelka

Agnieszka Twardy

Wychowawca: mgr Katarzyna Borowiec

KLASA III F

Dominika Kapusta

Jakub Smolik

Wychowawca: mgr Irena Gil - Storoszczuk

KLASA III G

Anita Ślusarczyk

Wioleta Śnieżek

 Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

Rok szkolny 2008/2009

KLASA III A

Justyna Bańczak

Ewelina Gosztyła

Kamil Gucwa

Kamila Malewska

Anna Myszkal

Dorota Nowak

Konrad Olszewski

Kamila Pieszczoch

Adriana Pietrzkiewicz

Katarzyna Sawicka

Karol Skarbowski

Kamila Sokołowska

Justyna Stach

Natalia Suski

Agata Wójcik

Wychowawca: mgr Aneta Myćka

KLASA III B

Marlena Brojacz

Jakub Burak

Kamil Hędrzak

Magdalena Kuzicka

Grzegorz Wołoszyn

Wychowawca: mgr Joanna Pastuszak

KLASA III C

Natalia Bator

Wychowawca: mgr Katarzyna Patronik

KLASA III D

Aldona Gembalik

Beata Jaklik

Bernadetta Kędra

Justyna Kielar

Bartłomiej Krowiak

Sebastian Lasota

Michał Piotrowski

Sabina Sewastynowicz

Iwona Sołtysik

Kamila Szczepan

Bartosz Szeliga

Andrzej Wojtowicz

Tomasz Wójcik

Wychowawca: mgr Teresa Perkołup

KLASA III E

Justyna Mateja

Wychowawca: mgr Dorota Wierdak

KLASA III F

Agnieszka Galica

Ilona Pałasz

Przemysław Patlewicz

Katarzyna Sabat

Daniel Wołoszyn

Wychowawca: mgr Iwona Gibała - Błażewicz

KLASA III G

Michał Czarnecki

Iwona Dmitrzak

Anita Miklaszewska

 Wychowawca: dr Jolanta Mazur - Fedak

 

Rok szkolny 2007/2008

KLASA III A

Paweł Bulwan

Dagna Cipora

Joanna Czepiel

Radosław Gabiga

Mariusz Gąsior

Piotr Gołda

Weronika Hołowaty

Krzysztof Lipiński

Piotr Magierowski

Marcelina Matwiej

Katarzyna Momola

Ewa Sawka

Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Twardak

Piotr Wicijowski

Wychowawca: mgr Julita Kołodziejczyk

KLASA III B

Monika Biesiada

Marcin Chowaniec

Klaudia Chrapko

Natalia Dorda

Aleksandra Rokita

Karolina Szczepan

Wychowawca: mgr Agnieszka Grzebieniak

KLASA III C

Justyna Kardasz

Karolina Skrzypska

Elżbieta Szelest

Wychowawca: mgr Andrzej Czech

KLASA III D

Sabina Biega

Marcin Kapusta

Róża Koza

Dominik Nawrocki

Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

KLASA III E

Mariola Wójcik

Wychowawca: mgr Tomasz Kulpiński, mgr Edyta Małek

KLASA III F

Katarzyna Woźniak

Wychowawca: mgr Ewa Dziuban

KLASA III G

Magdalena Brelik

Anna Dufrat

Łukasz Haniak

Anna Kopiec

Krzysztof Małek

Joanna Obłaska

Beata Piaskowa

Karolina Solarz

Adrian Szmiłyk

Antoni Wileczek

Marek Wojewoda

Wychowawca: mgr Bożena Rybka

Rok szkolny 2006/2007

KLASA III A

Grzegorz Górecki

Kinga Gucwa

Agnieszka Krajewska

Klaudia Pieszczoch

Katarzyna Pluskwa

Wychowawca: mgr Ewa Kikita

KLASA III B

Agnieszka Furdak

Anna Furdak

Zbigniew Skubisz

Maria Zabiega

Wychowawca: mgr Ewa Lipelt

KLASA III C

Wioleta Gruszczyńska

Wychowawca: mgr Barbara Cetnar

KLASA III D

Bartosz Kielar

Kasper Kopeć

Wychowawca: mgr Wioleta Bryndza

KLASA III E

Joanna Klimkowska

Anna Kopleńska

Aleksandra Pielech

Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska

KLASA III F

Anna Czerkies

Magdalena Leń

Katarzyna Makuła

Izabela Pałasz

Anna Witwicka

Wychowawca: mgr Krzysztof Czech, mgr Magdalena Dziuban

KLASA III G

Bartosz Lorenc

Mariusz Wójcik

 Wychowawca: mgr Paweł Skiba, mgr Joanna Malewska

Rok szkolny 2005/2006

KLASA III A

Andrzej Kutiak

Elżbieta Nycz

Małgorzata Słuszkiewicz

Wychowawca: mgr Nina Gilarska

KLASA III B

Ewa Górniak

Ewelina Jagniszczak

Marta Kupka

Daria Rychlicka

Katarzyna Szeruga

Wychowawca: mgr Jolanta Mazur-Fedak, mgr Aneta Myćka

KLASA III C

Justyna Borowska

Katarzyna Karbownik

Katarzyna Kurek

Ewa Rogóż

Wychowawca: mgr Marzena Mandzelowska, mgr Jadwiga Jagniszczak

KLASA III D

Ewelina Burnatowska

Anna Twardy

Wychowawca: mgr Katarzyna Borowiec

KLASA III E

Agnieszka Lato

Wychowawca: mgr Joanna Bukowska, mgr Magdalena Dziuban

KLASA III F

Radosław Patlewicz

Michał Such

Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

KLASA III G

Monika Jakima

Kornelia Lenio

Paulina Małek

Krzysztof Michalak

Diana Orłowska

Joanna Owarzany

Marzena Wajda

Małgorzata Zbiegień

Wychowawca: mgr Paweł Komenda

Rok szkolny 2004/2005

KLASA III A

Cycoń Karolina

Czerwiński Tomasz

Gierczak Małgorzata

Klaczak Magdalena

Krawiec Anna

Kuśnierz Aneta

Nycz Katarzyna

Olszewska Agata

Robel Anna

Samek Agnieszka

Samek Wojciech

Sasko Mariusz

Zmarz Izabela

Wychowawca: mgr Zofia Rokita

KLASA III B

Adamski Artur

Rodkiewicz Judyta

Sawka Natalia

Wychowawca: mgr Magdalena Dziuban, mgr Bernadeta Chudzik

KLASA III C

Albigowska Katarzyna

Czubek Joanna

Witek Izabela

Wychowawca: mgr Andrzej Orybkiewicz

KLASA III D

Ćwik Katarzyna

Karaczkowska Justyna

Sikorska Anna

Wychowawca: mgr Bogumiła Kenar

KLASA III E

Furdak Łukasz

Wójcik Agnieszka

Wychowawca: mgr Joanna Malewska

KLASA III F

Frydrychowicz Izabela

Gęza Agnieszka

Janowska Dorota

Kulig Agnieszka

Kwasiżur Katarzyna

Skoczołek Katarzyna

Terlecka Magdalena

Wychowawca: mgr Janina Burczyk

KLASA III G

Barański Mariusz

Fal Agnieszka

Mateja Zuzanna

Rakoczy Magdalena

Wychowawca: mgr Jadwiga Jagniszczak

Rok szkolny 2003/2004

KLASA IV A

Cycoń Aleksandra

Gaik Maciej

Łagódka Maciej

Szałkowska Anna

Wicijowski Jan

Wojtanowska Edyta

Wychowawca: mgr Bożena Rybka

KLASA IV B

Kołodziej Joanna

Mielnikiewicz Jolanta

Rup Katarzyna

Wronkowicz Malwina

Wychowawca: mgr Joanna Połdiak

KLASA IV C

Suska Katarzyna

Węgrzyniak Paulina

Wychowawca: mgr Julita Kołodziejczyk

KLASA IV D

Kostecka Monika

Wychowawca: mgr Paweł Skiba

KLASA IV E

Nycz Natalia

Wychowawca: mgr Alicja Skiba

KLASA IV F

Bańkowska Natalia

Czaban Aleksandra

Orłowska Patrycja

Wychowawca: mgr Marta Szerszeń

KLASA IV G

Kij Barbara

Kopczyk Agnieszka

Kowal Natalia

Wychowawca: mgr Tomasz Kulpiński

KLASA IV H

Liszniański Piotr

Bider Mateusz

Wychowawca: mgr Barbara Ostrowska

Rok szkolny 2002/2003

KLASA IV A

Bigos Renata

Borukało Aneta

Chimiak Aneta

Husak Monika

Komardin Swietłana

Konik Anita

Król Marcin

Madeja Sabina

Ostrowska Katarzyna

Radwańska Jolanta

Sokołowska Monika

Wychowawca: mgr Teresa Szałkowska

KLASA IV B

Bieńczak Edyta

Daszyk Konrad

Gankiewicz Małgorzata

Mindur Dariusz

Rup Anna

Sławecki Grzegorz

Wychowawca: mgr Agnieszka Grzebieniak

KLASA IV C

Halek Agnieszka

Piegdoń Klaudia

Wychowawca: mgr Andrzej Czech

KLASA IV D

Kucharczuk Magdalena

Pacanowska Iwona

Szczepanik Anna

Szyniec Krzysztof

Wychowawca: mgr Ewa Dziuban

KLASA IV E

Szmiłyk Joanna

Wychowawca: mgr Ewa Lipel

KLASA IV F

Grządziel Gabriel

Kaczmarczyk Monika

Latoś Kamila

Perun Joanna

Piszko Justyna

Wychowawca: mgr Krzysztof Czech

KLASA IV G

Szczepanowska Małgorzata

Wychowawca: mgr inż. Joanna Malewska

Rok szkolny 2001/2002

KLASA IV A

Bogaczewicz Jakub

Bulwan Jacek

Frączek Anna

Koczera Agata

Liput Jacek

Olech Radosław

Piotrowska Joanna

Polański Konrad

Sabat Marek

Wojtasik Kinga

Wychowawca: mgr Joanna Marzec

KLASA IV B

Bielawka Katarzyna

Dziuban Patrycja

Jastrzębski Grzegorz

Różycki Łukasz

Szelest Anna

Wronkowicz Monika

Wychowawca: mgr Jadwiga Jagniszczak

KLASA IV C

Bobola Maria

Wychowawca: mgr Wojciech Blecharczyk

KLASA IV F

Piotrowska Joanna

Wychowawca: mgr Paweł Skiba

KLASA IV G

Leszczyńska Marzena

Orłowska Aleksandra

Pilecka Maria

Wychowawca: mgr Genowefa Kluska, mgr Czesława Fejdasz

KLASA IV H

Mazur Iwona

Wychowawca: mgr Barbara Cetnar

Rok szkolny 2000/2001

KLASA IV A

Dębska Elżbieta

Orłowski Jan

Ostrowska Magdalena

Sidor Piotr

Zawadzki Adam

Wychowawca: mgr Nina Gilarska

KLASA IV B

Galant Honorata

Zacharska Katarzyna

Wychowawca: mgr Bogumiła Kenar

KLASA IV C

Madeja Anna

Niemiec Katarzyna

Wychowawca: mgr Grzegorz Pastuszak

KLASA IV D

Tutak Katarzyna

Wychowawca: mgr Zofia Rokita

KLASA IV E

Szelka Katarzyna

Wilk Joanna

Wychowawca: mgr Tomasz Przystasz

KLASA IV F

Mielecka Magdalena

Ryznar Anna

Ryznar Katarzyna

Zazulicz Judyta

Wychowawca: mgr Ewa Kikta

Rok szkolny 1999/2000

KLASA IV A

Buczek Ewa

Czuchry Anna

Ćwiąkała Rafał

Kostka Agnieszka

Kunz Magdalena

Malewski Konrad

Maślany Diana

Mleczko Piotr

Oleksiewicz Agnieszka

Pelczarska Monika

Smoleń Marta

Sobolak Bartłomiej

Sołopatycz Aneta

Sołopatycz Mariola

Sołtysik Diana

Sztank Dobrosława

Wolańska Maria

Wrotniak Anna

Wydrzyńska Patrycja

Zabłotna Anna

Zmarz Elżbieta

Żebracka Natalia

Wychowawca: mgr Alicja Skiba

KLASA IV B

Hnat Aneta

Muszański Jakub

Ogarek Monika

Przyboś Agnieszka

Wychowawca: mgr Janina Burczyk

KLASA IV C

Kulikowska Anna

Suska Małgorzata

Wierkot Olga

Wychowawca: mgr Maria Macko

KLASA IV D

Borczyk Tomasz

Borek Magdalena

Brudnik Katarzyna

Domin Paweł

Drwięga Grzegorz

Drwięga Monika

Jasik Damian

Paszkiewicz Dariusz

Paszkiewicz Piotr

Wychowawca: mgr Joanna Mogilany

KLASA IV E

Dziuban Agnieszka

Majczyk Magdalena

Wychowawca: mgr Urszula Bukład, mgr Anna Kwiatkowska