SREBRNA SZKOŁA 2020

 

Szczęśliwy numerek

 

24-02-2020

23

25-02-2020

12

26-02-2020

5

27-02-2020

32

28-02-2020

19

 

W puli:

1, 7,

13, 16,

18, 21,

29,

33, 34

 

 

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

 

 
30 stycznia 2020r. w gościnnej hali UP w Sanoku odbyły się zawody półfinałowe w unihokeju chłopców. Dziękujemy bardzo pani Rektor i wszystkim pracownikom dzięki, którym możemy rozgrywać zawody w tak komfortowych warunkach.

Nasi zawodnicy zajęli 1 miejsce i awansowali, podobnie jak dziewczyny, do finału wojewódzkiego. 

Skład drużyny:

Buczek Mateusz, Bryndza Szymon, Glazer Tymoteusz, Biłas Karol, Rogos Mateusz, Słapiński Michał, Pielech Filip, Gadomski Łukasz, Ginda Damian, Najsarek Jakub, Witan Maciej, Dobosz Szymon, Florczak Bartosz, opiekun p. Marta Szerszeń.

Poniżej komunikat końcowy z zawodów:

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

Licealiada chłopcy

DYSCYPLINA: UNIHOKEJ

SZCZEBEL ZAWODÓW: półfinał wojewódzki

TERMIN: 30 I 20120r.

MIEJSCE: SANOK

ORGANIZATOR: II LO W SANOKU i UP w SANOKU

WYNIKI ZAWODÓW:

 

Nr

MECZE „każdy z każdym”

WYNIK (bramki dla II LO)

1.

II LO Sanok – ZS 3 Sanok

9 - 0 (Dobosz,Ginda x3, Witan x2, Słapiński,Rogos, Najsarek)

2.

ZSEliO Krosno – ZSM Krosno

1 -0

3.

ZSN-G Krosno – I LO Sanok

0 - 5

4.

ZS 3 Sanok – ZSEliO Krosno

9 - 0

5.

II LO Sanok – ZSN-G Krosno

6 – 0 (Witan x2, Słapiński, Dobosz, Pielech, Najsarek)

6.

I LO Sanok – ZSM Krosno

6-0

7.

ZSN-G Krosno – ZS 3 Sanok

0-8

8.

I LO Sanok – ZSEliO Krosno

2-0

9.

II LO Sanok – ZSM Krosno

3 – 0 (Pielech, Witan, Ginda)

10.

ZSN-G Krosno – ZSEliO Krosno

0-0

11.

ZSM Krosno – ZS 3 Sanok

1-8

12.

II LO Sanok – I LO Sanok

1 - 1 (Witan)

13.

ZSM Krosno – ZSN-G Krosno

1-1

14.

II LO Sanok – ZSEliO Krosno

7-0 (Słapiński 2x, Witan x2, Pielech, Najsarek, Dobosz,)

15.

I LO Sanok – ZS 3 Sanok

0 - 0

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym w nowoczesnej, pełnowymiarowej hali UP w Sanoku pod honorowym patronatem pani Rektor dr hab. Elżbiety Cipory, która ufundowała puchary za 1, 2 i 3 miejsce oraz statuetkę dla MVP Turnieju.

 

DRUŻYNA

WYGRANA

PRZEGRANA

REMIS

PUNKTY

Miejsca

II LO Sanok

4

0

1

9

1

I LO Sanok

3

0

2

8

2

ZS 3 Sanok

3

1

1

7

3

ZSEliO Krosno

1

3

1

3

4

ZSN-G Krosno

0

3

2

2

5

ZSM Krosno

0

4

1

1

6

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

1. II LO w Sanoku
2. I LO w Sanoku
3. ZS 3 w Sanoku
4. ZSEliO w Krosnie
5. ZSN-G w Krośnie
6. ZSM w Krośnie

Awans do FINAŁU wojewódzkiego uzyskały zespoły:
1. II LO w Sanoku
2. I LO w Sanoku

Najlepszym zawodnikiem został Marcin Dulęba z I LO w Sanoku (zdobywca 10 bramek).


Zdjęcia Karoliny Maciejczyk i Anny Szerszeń dostępne na fp II LO w Sanoku:[ZDJĘCIA]