Ze względu na awarię techniczną, zdjęcia nie będą publikowane do czasu usunięcia usterki.

SREBRNA SZKOŁA 2019

Szczęśliwy numerek

 

14-10-2019

-

15-10-2019

18

16-10-2019

12

17-10-2019

32

18-10-2019

20

 

W puli:

 3, 5, 6,

7, 10,

19, 21,

28, 31,

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

11 czerwca br. odbył się konkurs poezji śpiewanej pod hasłem „Poezja – motyli śpiew”. Organizatorem konkursu był Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku.Z naszej szkoły w konkursie udział wzięły trzy uczennice: Monika Żeliszewska(1f), Malwina Handermander(1f) oraz Martyna Strzałka(2f). Uczestnicy konkursu mieli zaprezentować jeden utwór w języku polskim (mogły to być również teksty obcojęzyczne, tłumaczone na język polski). Czas występu nie mógł przekroczyć

6 minut.

Przedmiotem oceny konkursowej był sposób zaprezentowania utworu według podanych niżej kryteriów:

dykcja – 10 pkt.,

emisja głosu – 10 pkt.,

aranżacja utworu – 10 pkt.,

wrażenie artystyczne – 10 pkt.,

właściwy dobór materiału repertuarowego – 10 pkt.W ławie sędziowskiej zasiadali:

Adam Rymarz – wokalista, trener wokalny, absolwent wokalistyki jazzowej

w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Justyna Filipowicz- obdarzona wspaniałym głosem absolwentka naszej szkoły, uczestniczka „Szansy na sukces”

Piotr Wolwowicz – uczeń Szkoły Muzycznej w Sanoku, uczestnik „Must be the music”.Wszyscy młodzi wokaliści zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Uczestnicy śpiewali między innymi piosenki Marka Grechuty, Anny Jantar, Edwarda Stachury, Leonarda Cohena. Trzeba jeszcze wspomnieć o występie kabaretowym

Łukasza Furczaka oraz Karola Wicińskiego(Gimnazjum nr3), którzy podczas długich obrad jury zabawiali zgromadzonych gości skeczem pt. „Drzwi”.

Konkurs rozstrzygnął się z korzyścią dla Naszych uczennic, gdyż pierwsze miejsce

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęła Malwina Handermander, która wykonała utwór Anny German „ Tańczące Eurydyki”. Wyróżnieniem została uhonorowana Martyna Strzałka, która przedstawiła polską wersję piosenki

pt. „Hallelujah”. Oprócz obowiązkowych wyróżnień jury przyznało również nagrodę publiczności najmłodszemu uczestnikowi konkursu Janowi Szczepańskiemu z SP 2

za piosenkę „Bieszczady”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy!!

Warto wspomnieć o tym, że nagrodzona pierwszym miejscem w konkursie poezji śpiewanej Malwina Handermander na drugi dzień wzięła udział w „ I Festiwalu Piosenki Europejskiej EUROSAN 2012” i oczywiście, jak przystało na uczennicę

II Liceum, zajęła I miejsce (egzekwo z uczniem z I LO). Wielkie brawa!! Zapraszamy na koncert laureatów, który odbędzie się 26 września na Rynku w Sanoku.