SREBRNA SZKOŁA 2019

Szczęśliwy numerek

 

10-06-2019

19

11-06-2019

3

12-06-2019

35

13-06-2019

28

14-06-2019

26

 

W puli:

 

 

 

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

 

10 kwietnia 2019 roku odbył się finał wojewódzki w siatkówce dziewcząt, wyczekiwany ogromnie przez wszystkich. Przechodząc szereg zawodów, które doprowadziły nasze Liceum aż do finału wojewódzkiego, nadszedł czas na to wydarzenie, które miało miejsce w pięknej hali PWSZ w Sanoku.

Dziewczyny stawiły się już o godzinie 9, aby mentalnie przygotować się do walki. Przed godziną 10 odbyło się losowanie, po którym wszystko było już wiadome. Pierwszy mecz należał do nas... Punkt 10 - parkiet. Zagraliśmy z Łańcutem, czyli mistrzem województwa podkarpackiego sprzed roku. Niestety, czegoś zabrakło... Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gości. Pomimo chęci i walki, naszym siatkarkom nie udało się ich pokonać.
Zostało nam tylko walczyć o brąz. Walkę tę, stoczyliśmy z V LO Rzeszów. Pierwszy set był dość wyrównany, nawet udało nam się zniwelować 8 punktową przewagę rzeszowianek. Decydowały małe punkty oraz szczęście i fart. Wygrały na przewagi. Mało brakowało... Po tak emocjonującym secie dziewczyny grały set drugi z zapałem nie mniejszym niż pierwszy. Jednak historia się niefortunnie powtórzyła. Nasza drużyna okazała się bardzo gościnna.
O pierwsze miejsce walczył NLMS Mielec z I LO Łańcut. Dziewczyny z Łańcuta znowu pokazały, że to im wygrana się należy i obroniły tytuł sprzed roku. Szczerze im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Siatkarki z naszego liceum ostatecznie uplasowały się na 4 miejscu w województwie podkarpackim, co jest ogromnym sukcesem! Na prawdę, mamy się czym szczycić! Dziewczyny pod opieką p. Marty Szerszeń po raz kolejny udowodniły, że jeżeli się czegoś bardzo pragnie, to można to osiągnąć! Swoją pracą, zaangażowaniem i sercem włożonym w sport pokazały, że niemożliwe staje się możliwe. Za nami pozostały drużyny z Jarosławia, Stalowej Woli, Jasła czy Krosna. Wiara czyni cuda, a dzięki naszej najukochańszej trenerce, dziewczyny to zrozumiały! Każdy łza, kropla potu i kontuzja ma wielkie znaczenie, bo to dzięki tym rzeczom jesteśmy w stanie zostać kimś i wyrobić w sobie charakter! 

Wyniki spotkań finałowych:

I LO Łańcut - II LO Sanok 2:0 (25:13, 25:11)

NLMS Mielec - V LO Rzeszów 2:0 (25:18, 30:28)

o III miejsce

V LO Rzeszów - II LO Sanok 2:0 (28:26, 25:15)

o I miejsce

I LO Łańcut - NLMS Mielec 2:0 (25:10, 25:21)

Skład drużyny:

Maria Bańkowska, Anna Cichoń, Wiktoria Demkowicz, Julia Dziadosz, Julia Haduch, Wiktoria Husak, Julia Kłeczek, Wiktoria Maślanka, Wiktoria Ruebenbauer, Magdalena Sokołowska, Dominika Wajda, Martyna Wojtanowska, Martyna Zagórska, Paulina Zagórska, op. Marta Szerszeń,

Zdjęcia: Hubert Łuszczyszyn

https://drive.google.com/drive/folders/1uXQsJOfJs2recGy30u0fx2EP-sMlhygW?fbclid=IwAR2U2yDMBObyXNWGAdsaheORajE5snrRa2ughs7I93VLnARMP39UzX9pVK8

 

 

Wiktoria Maślanka