SREBRNA SZKOŁA 2019

Szczęśliwy numerek

 

11-11-2019

--

12-11-2019

12

13-11-2019

3

14-11-2019

20

15-11-2019

25

 

W puli:

1, 2, 4, 5, 6, 7,

8, 9, 11,

14, 15, 17,

18, 19, 21, 22,

 24, 26, 27,

28, 29, 30, 31,

33, 34, 35, 36

 

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Wybór szkoły ponadgimnazjalnej to nie lada wyzwanie, przed którym obecnie stoją uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum. My – uczniowie liceum pamiętamy ten czas, gdy zastanawialiśmy się nad dokonaniem właściwego wyboru.

Właśnie dlatego wczoraj tj. 28.02.2019 r. w naszej szkoły odbył się Dzień Otwarty, dzięki któremu zainteresowani uczniowie mogli poznać II LO nieco z innej strony.

Gościliśmy wielu uczniów z całego powiatu sanockiego i nie tylko, na których czekało wiele atrakcji ;). Podróż po naszej szkole rozpoczynało spotkanie z uczniami klas pierwszych i drugich, którzy przedstawili młodszym kolegom swoje wrażenia z uczęszczania do II LO, zaprezentowali osiągnięcia naukowe i sportowe oraz informacje ważne przy rekrutacji.

Na naszych gości czekało wiele atrakcji aktorskich, sportowych i zręcznościowych. I tak w sali katechetycznej na uczniów czekała nietypowa gra w chińczyka, a dla osób lubiących wyzwania próba pobicia rekordu szkoły w układaniu puzzli. Nie zabrakło również poznania innych kultur, zwyczajów
i dań, dzięki spotkaniom w salach językowych mieliśmy m.in.  możliwość spróbowania francuskich naleśników. Dla przyszłych odkrywców i podróżników został przygotowany quiz geograficzny
z atrakcyjnymi nagrodami, a dla osób zainteresowanych biologią: mogliśmy m.in. poznać jak wygląda DNA pączka. Niewątpliwie było wybuchowo, a to wszystko dzięki pokazom chemicznym przygotowanym przez uczniów fakultetu chemicznego. Dla wszystkich przyszłych aktorów, w sali języka polskiego czekały ćwiczenia teatralne. Po wszystkich pokazach spotkaniach, przyszedł czas na odprężenie, bowiem w sali matematycznej czekały na uczniów konsole, dzięki którym mogli sprawdzić się w różnorakich rozgrywkach sportowych i spróbować swojego szczęścia grając w różnego rodzaju gry.

Był to szczególny dzień (nawet podwójnie) – bowiem świętowaliśmy Tłusty Czwartek, dzięki czemu nasi Goście zostali poczęstowani pączkami J

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie, mamy nadzieję, że spędziliście ten czas radośnie i spotkamy się z Wami we wrześniu J

Zdjęcia: Hubert Łuszczyszyn 3c, Wiktor Wasylik 2a, Izabela Brejta 1a
ZDJĘCIA (1), ZDJĘCIA (2), ZDJĘCIA (3)