SREBRNA SZKOŁA 2019

Szczęśliwy numerek

 

09-12-2019

21

10-12-2019

35

11-12-2019

4

12-12-2019

18

13-12-2019

29

 

W puli:

1, 5,

 19,

 24,

28, 30,

 34

 

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 206 gości oraz 0 użytkowników.

 

20 grudnia 2018r. nasi unihokeiści obronili pierwsze miejsce, wywalczone w finale wojewódzkim w ubiegłym roku szkolnym. Dało to naszym mistrzom bezpośrednią przepustkę do ponownej, walki o złoto w Elblągu podczas Mistrzostw Polski w dniach 7-9 czerwca 2019r.

Finał wojewódzki rozegrany został w pięknej hali Centrum Sportowo - Dydaktycznego PWSZ w Sanoku. 
Prezes PW SZS w Rzeszowie przyznał Pani Rektor Elżbiecie Ciporze medal "Za zasługi dla sportu szkolnego" w podzięce za możliwość rozgrywania zawodów różnych szczebli w hali PWSZ. Gratulujemy i dziękujemy!
Zawody finałowe, jako sędzia główny prowadził p. Jakub Barć, a sekretarzami byli: Adrian Milczanowski i Dominik Bodziak, obaj z kl. 2c

Wyniki rywalizacji najlepszych męskich drużyn unihokejowych na Podkarpaciu:

II LO Sanok - II LO Krosno 6:0 , wynik zaliczony z półfinałów
II LO Sanok - ZSZ Dynów 4:0 Witan (a.Filipek), Skrabalak (a.Dobosz), Filipek (a.Dobosz), Witan (a. Pisula)
II LO Sanok - ZSE i O Przemyśl 6:1 Skrabalak, Filipek (a. Pisula), Pisula, Filipek (a. Dobosz), Glazer (a. Witan), Filipek
II LO Sanok - ZS 2 Dębica 3:1 Dobosz, Witan (a. Filipek), Witan (a. Filipek)
II LO Sanok - II LO Dębica 7:0 Rogos (a. Filipek), Skrabalak (a. Filipek), Dobosz, Rogos (a. Witan), Witan, Filipek, Pielech D.

Klasyfikacja końcowa:

1.  II LO w Sanoku - awans do finału ogólnopolskiego w Elblągu
2. ZS Nr 2 Dębica
3. ZSEl.iO Przemyśl
4. ZSZ Dynów
5. II LO Dębica
6. II LO Krosno

Najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany Konrad Filipek z II LO w Sanoku

Skład mistrzowskiej drużyny II LO w Sanoku:
Mateusz Buczek (b), Kacper Cęgiel (b), Szymon Dobosz, Damian Ginda, Konrad Filipek, Tymoteusz Glazer, Piotr Gomułka, Jakub Najsarek, Dominik Pielech (k), Filip Pielech, Wojciech Pisula, Mateusz Rogos, Bartłomiej Skrabalak, Maciej Witan, op. Marta Szerszeń

Jak to mówili eksperci podczas zawodów finałowych: "Drużyna II LO była klasą, sama dla siebie" i niech tak zostanie przez cały przyszły rok! Elbląg czeka ...
Gratulujemy!

Zdjęcia pochodzą z galerii ucznia kl. 3c Huberta Łuszczyszyna:
Zdjęcia dostępne TUTAJ

 Szczegółowe wyniki zawodów: 
http://szs.rzeszow.pl/aktualnosci/ii-lo-sanok-i-zsz-dynow-ostatnimi-mistrzami-w-2018-roku,art1692/