POMÓŻMY ODBUDOWAĆ DOM PO POŻARZE

 

 

 

Szczęśliwy numerek

14-11-2018

 9

   W puli:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,

10, 11, 12, 14, 15, 16, 17,

18, 19, 20, 21, 23, 24, 25,

26, 27, 28, 29, 30, 31, 32,

33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 

 

  

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

ROK  SZKOLNY 2017/2018

JĘZYK POLSKI

Witold Michno (3b) 

Finalista XLVIII Olimpiady Literatury Języka Polskiego

Opiekun: mgr Julita Kołodziejczyk

Witold Michno (3b) 

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Poezji „XX Jesienne debiuty Poetyckie” Lublin 2017

Opiekun: mgr Julita Kołodziejczyk

Witold Michno (3b)  

3 miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży na Sztukę Teatralną i Scenariusz Filmowy ”Nie tylko na scenę”

Opiekun: mgr Dorota Wierdak

Karol Stabryła (3d) 

1 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy "Zawsze wierni"

Opiekun: dr Jolanta Mazur-Fedak 

Witold Michno (3b) 

1 miejsce w I Podkarpackim Konkursie Poetyckim „Niejedna chwiejna odpowiedź”

Opiekun: mgr Julita Kołodziejczyk

 

CHEMIA

Marcjanna Malec (3a) 

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”

Opiekun: mgr Dominika Łakoś

 

MATEMATYKA

Kamil Koczera (3a) 

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Opiekun: mgr Marzena Mandzelowska

 

GEOGRAFIA

Kinga Nitka (2a) 

1 miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym „Odkryj świat z POZNAJ ŚWIATEM”

Opiekun: mgr Barbara Ostrowska

 

JĘZYK NIEMIECKI

Anatola Stabryła (1a) 

3 miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Braci Grimm

Opiekun: mgr Ewa Lipelt

 

JĘZYK ROSYJSKI

Mateusz Burczyk (1b) 

1 miejsce na II Festiwalu Języka Rosyjskiego (kategoria: Recytacja) organizowanym przez Uniwersytet Rzeszowski

Opiekun: mgr Iwona Gibała-Błażewicz

 

WOS

Witold Michno (3b)

3 miejsce w Konkursie Krasomówczym Podkarpackiej Rady Adwokackiej w Rzeszowie

Opiekun: mgr Marta Szerszeń

 

SPORT

III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady w Województwie Podkarpackim

 

Złoty medal w Finale Ogólnopolskim Licealiady w unihokeju chłopców

Opiekun: mgr Marta Szerszeń

 

Brązowy medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w unihokeju dziewcząt 

Opiekun: mgr Grzegorz Pastuszak

 

Srebrny medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu drużynowym dziewcząt 

Opiekun: mgr Paweł Skiba