SREBRNA SZKOŁA 2020

 

Szczęśliwy numerek

 

09-03-2020

33*

10-03-2020

7*

11-03-2020

18*

12-03-2020

21*

13-03-2020

4

 

W puli:

1, 2, 3, 5, 6,

7, 8, 9, 10, 11,

12, 13, 14, 15, 16,

17, 18, 19, 20, 21,

22, 23, 24, 25, 26,

27, 28, 29, 30, 31,

32, 33, 34, 35, 36

*- numerek z poprzedniej puli

 

 

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 596 gości oraz 0 użytkowników.

ROK  SZKOLNY 2017/2018

SPORT

III miejsce w klasyfikacji generalnej szkół ponadgimnazjalnych w ramach Licealiady w Województwie Podkarpackim

 

Mistrz Polski  w Finale Ogólnopolskim Licealiady w unihokeju chłopców

Opiekun: mgr Marta Szerszeń

Złoty medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w unihokeju chłopców

Opiekun: mgr Marta Szerszeń

Brązowy medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w unihokeju dziewcząt 

Opiekun: mgr Grzegorz Pastuszak

 

Srebrny medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w pływaniu drużynowym dziewcząt 

Opiekun: mgr Paweł Skiba

 

 

JĘZYK POLSKI

Witold Michno (3b) 

Finalista XLVIII Olimpiady Literatury Języka Polskiego

Opiekun: mgr Julita Kołodziejczyk

Witold Michno (3b) 

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Poezji „XX Jesienne debiuty Poetyckie” Lublin 2017

Opiekun: mgr Julita Kołodziejczyk

Witold Michno (3b)  

3 miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci i Młodzieży na Sztukę Teatralną i Scenariusz Filmowy ”Nie tylko na scenę”

Opiekun: mgr Dorota Wierdak

Karol Stabryła (3d) 

1 miejsce w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy "Zawsze wierni"

Opiekun: dr Jolanta Mazur-Fedak 

Witold Michno (3b) 

1 miejsce w I Podkarpackim Konkursie Poetyckim „Niejedna chwiejna odpowiedź”

Opiekun: mgr Julita Kołodziejczyk

 

CHEMIA

Marcjanna Malec (3a) 

Laureatka w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”

Opiekun: mgr Dominika Łakoś

 

MATEMATYKA

Kamil Koczera (3a) 

Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Opiekun: mgr Marzena Mandzelowska

 

GEOGRAFIA

Kinga Nitka (2a) 

1 miejsce w XV Międzyszkolnym Konkursie Geograficznym „Odkryj świat z POZNAJ ŚWIATEM”

Opiekun: mgr Barbara Ostrowska

 

JĘZYK NIEMIECKI

Anatola Stabryła (1a) 

3 miejsce w V Wojewódzkim Konkursie Języka Niemieckiego im. Braci Grimm

Opiekun: mgr Ewa Lipelt

 

JĘZYK ROSYJSKI

Mateusz Burczyk (1b) 

1 miejsce na II Festiwalu Języka Rosyjskiego (kategoria: Recytacja) organizowanym przez Uniwersytet Rzeszowski

Opiekun: mgr Iwona Gibała-Błażewicz

 

WOS

Witold Michno (3b)

3 miejsce w Konkursie Krasomówczym Podkarpackiej Rady Adwokackiej w Rzeszowie

Opiekun: mgr Marta Szerszeń