SREBRNA SZKOŁA 2019

Szczęśliwy numerek

 

16-09-2019

15

17-09-2019

29

18-09-2019

2

19-09-2019

24

20-09-2019

37

 

W puli:

 1, 3, 4, 5, 6,

7, 8, 10, 12,

13, 14, 16, 17,

18, 19, 20, 21, 22,

23, 25, 26,

28, 30, 31, 32,

33, 35, 36,

39, 40

My na YT

 

 

Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

 

Osiągnięcia


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Stypendyści 

II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Sanoku

w roku szkolnym 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów: 

  • Kinga Nitka, kl. 3a

Stypendium Starostwa Powiatowego w Sanoku:

  • Miłosz Bajgier, kl. 2b
  • Anna Bieleń, kl. 2c
  • Katarzyna Bil, kl. 2a
  • Mateusz Brewczak, kl. 3a
  • Mateusz Burczyk, kl. 2b
  • Katarzyna Cecuła, kl. 2c
  • Marcelina Cecuła, kl. 2b
  • Wiktoria Demkowicz, kl. 3c
  • Radosław Fedak, kl. 2a
  • Tymoteusz Glazer, kl. 2e
  • Krystian Gorzkowski, kl. 3d
  • Jakub Izdebski, kl. 3a
  • Aleksandra Jaklik, kl. 2b
  • Anita Jakubowska, kl. 2c
  • Radosław Januszczak, kl. 3a
  • Klaudia Kamyk, kl. 2b
  • Gabriela Kot, kl. 3a
  • Maria Kozimor, kl. 2b
  • Marcin Kozub, kl. 2b
  • Julita Kozubek, kl. 2a
  • Wiktoria Maślanka, kl. 3c
  • Dawid Poławski, kl. 2a
  • Mateusz Rogos, kl. 2e
  • Wiktoria Ruebenbauer, kl. 3c
  • Wiktoria Anna Ruebenbauer, kl. 3a
  • Michalina Smyczyńska, kl. 3a
  • Izabela Stabryła, kl. 2e
  • Sebastian Stach, kl. 2a
  • Jakub Starościak, kl. 2a
  • Wojciech Tokarz, kl. 2a
  • Ewelina Urban, kl. 2b
  • Martyna Wojtanowska, kl. 3c
  • Martyna Zagórska, kl. 3a
  • Paulina Zagórska, kl. 3a

Stypendium Św. Mikołaja:

  • Kinga Nitka, kl. 3a
  • Wiktoria Ruebenbauer, kl. 3a
  • Michał Chmura, kl. 2a
  • Radosław Fedak, kl. 2a
  • Tymoteusz Glazer, kl. 2e
  • Izabela Stabryła, kl. 2e
  • Emilia Strzelecka, kl. 1a
  • Anna Tymczyszyn, kl. 1a
  • Patrycja Mazur, kl. 1a
  • Julia Lewicka, kl. 1a
  • Emilia Kapalska, kl. 1c
  • Weronika Nowakowska, kl. 1c

Stypendium dla szczególnie uzdolnionych uczniów Województwa Podkarpackiego:

  • Dawid Poławski, kl. 2a