Zapraszamy do wsparcia Programu Stypendialnego!

Osiągnięcia

Na stronie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Informujemy, że w związku z klasyfikacją klas trzecich, z dniem 17 kwietnia 2019 strajk zostaje zawieszony.

10 kwietnia 2019 roku odbył się finał wojewódzki w siatkówce dziewcząt, wyczekiwany ogromnie przez wszystkich. Przechodząc szereg zawodów, które doprowadziły nasze Liceum aż do finału wojewódzkiego, nadszedł czas na to wydarzenie, które miało miejsce w pięknej hali PWSZ w Sanoku.

W dniach 12 – 14 kwietna 2019 r., w Kołobrzegu, odbyły się zawody stopnia centralnego Olimpiady Geograficznej, w których wziął udział nasz uczeń Radosław Fedak z klasy 2a. Zmierzył się z 120 uczestnikami z całej Polski. Po trzyetapowym teście uzyskał tytuł finalisty i uplasował się na 32 miejscu w kraju.

Od 3 do 6 kwietnia w podwarszawskim Konstancinie odbyły się zawody centralne Olimpiady Literatury i Języka Polskiego organizowanej przez Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. Wzięła w nich udział Michalina Smyczyńska z klasy IIIa. Ta niezwykle uzdolniona uczennica zdobyła zaszczytny tytuł laureata olimpiady i zajęła 3 miejsce w Polsce. Ten triumf był owocem całorocznej pracy w trzech niełatwych etapach zmagań. Jest to olimpiada o statusie przedmiotowym, więc Michalina zapewniła sobie tym wyjątkowym osiągnięciem 100-procentowe wyniki z trzech egzaminów maturalnych z języka polskiego (pisemnego podstawowego i rozszerzonego oraz ustnego), a także wolny wstęp na wydziały humanistyczne wszystkich polskich uniwersytetów.